Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody!"Opis konkursu

Wspólnie z firmą Lenovo przygotowaliśmy kolejną zabawę w ramach akcji "Przetestuj sprzęt od... wygraj nagrody". Chcielibyśmy przekazać Wam do testów wyjątkowe urządzenia, które niewątpliwie dadzą Wam wiele frajdy podczas testowania. Poniżej lista produktów, które czekają na przetestowanie:
- smartwatch Lenovo Moto 360 2 Gen.
- smartfon Lenovo Moto X Force
- smartfon Lenovo K5
- tablet Lenovo YOGA Tab 3 PRO
- laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900

Zainteresowanych testami tych urządzeń prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić. Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach prowadzonego u nas bloga.

Nagrody

Akcję rozstrzygniemy po dwóch miesiącach, w pierwszych dniach września. Spośród wszystkich uczestników akcji redakcja portalu dobreprogramy wytypuje autorów trzech najciekawszych wpisów. Autor najciekawszego zdobędzie nagrodę w postaci smartfona Lenovo K5, autorzy trzech kolejnych, najciekawszych wpisów wytypowanych przez Redakcję otrzymają równorzędne nagrody w postaci wakacyjnych zestawów gadżetów od Lenovo o wartości 150 zł każdy. Wszyscy uczestnicy, którzy opublikują swoje wpisy na Portalu w ramach Akcji, a także wytypowani przez Redakcję najaktywniejsi komentujący otrzymają nagrody pocieszenia w postaci koszulek lub innych gadżetów.

Nadesłane przez: jasnoska Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

cb656

01.11.16 20:46:18
Dodaj komentarz