Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Przygody EMT-REXA w Krainie Techniki" woj. śląskie


Konkurs Przygody EMT-REXA w Krainie Techniki woj. śląskie

Opis konkursu

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems przygotowało wyjątkowy konkurs plastyczny „Przygody EMT-REXA w Krainie Techniki”!
Zadaniem uczniów klas I-III jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką płaską w formacie A4, zaś uczniowie klas IV-VII mają za zadanie stworzenie komiksu w formacie A3, liczącego nie więcej niż 12 kadrów. Wierzymy, że główny bohater konkursu EMT-REX wyzwoli w uczestnikach pokłady kreatywności i pobudzi pomysłowość oraz zainteresowanie światem techniki!
Każda szkoła może zgłosić do 5 prac plastycznych i do 5 prac komiksowych. Wszystkie prace wraz z formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem rodziców / opiekunów prawnych należy wysłać do dnia 6 czerwca 2018 r. (liczy się data stempla pocztowego) na adres:
Agata Rakotny
EMT-Systems Sp. z o.o.
ul. Wincentego Pola 16,
44-100 Gliwice
z dopiskiem: KONKURS.

Do 13 czerwca 2018 r. Komisja Konkursowa wyłoni w każdej kategorii trzy najlepsze prace, których autorzy otrzymają nagrody główne. Dodatkowo, siedmiu autorom przyznamy dyplomy wyróżnienia.

Nagrody

Nagrody główne:

  • Udział w Minecraft Camp lub w warsztatach robotyki i kodowania Zakodowani na wakacje organizowanych przez Akademię Nauki i Rozwoju w Żorach – dla zdobywców pierwszego miejsca,
  • Puzzle wykonane ze zwycięskich prac,
  • Pakiety super gadżetów!
+ Dyplomy dla wyróżnionych

Nadesłane przez: saloema Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz