Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Przygody Puszki Alu-szki"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 15.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis interklasa.pl.
Fundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL zaprasza uczniów do udziału w konkursie na przygotowanie komiksu pt. "Przygody Puszki Alu-szki". Powinien on odnosić się do recyklingu puszki aluminiowej, promować go, podkreślać jego konieczność oraz wspierać edukację ekologiczną społeczeństwa.

Konkurs na komiks "Przygody Puszki Alu-szki" adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Jego celem jest popularyzowanie i zachęcanie do segregowania surowców wtórnych oraz dbania o czystość środowiska, w którym żyjemy. Inicjatywa ta ma również promować proekologiczne postawy i zachowania.

W rywalizacji można wziąć udział indywidualnie lub zespołowo. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie opowieści odnoszącej się do recyklingu puszki aluminiowej, przedstawionej zarówno za pomocą rysunków, jak i tekstu. Do wykonania komiksu, złożonego z maksymalnie 4 pionowych plansz w formacie A4, można wykorzystać techniki rysunkowe, malarstwo, grafikę komputerową lub fotografię.

Prace, wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszeniową dostępną TUTAJ, należy do 15 listopada 2011 r. przesyłać pocztą tradycyjną (liczy się data otrzymania pracy przez organizatora) lub dostarczyć osobiście pod adres:
Fundacja RECAL
ul. Mariensztat 8
00-302 Warszawa

Nagrody:
Wyniki rywalizacji ogłoszone zostaną do 15 grudnia 2011 r. Najlepszą pracę wybierze jury konkursowe, a jej autor nagrodzony zostanie bonem o wartości 1500 zł, do wykorzystania w sklepie fotograficznym. Sędziowie zadecyduje również o przyznaniu wyróżnień: sprzętu sportowego i gadżetów.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez kachna1111. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz