Reklama na e-Konkursy.info 18.07.19 02:28:20

Konkurs "Pstryknij Poltera" do godz. 15:00

Konkurs Pstryknij Poltera do godz. 15:00

Opis konkursu

Większość z Was spędza na Polterze codziennie parę chwil, szukając fantastycznych treści lub okazji do rozmowy. Organizując ten konkurs, chcielibyśmy, żebyście i Wy zaprosili nas do siebie. Pokazali miejsce, z którego zaglądacie na Poltera. Może to być Wasz pokój, miejsce pracy, szkoła lub uczelnia, ale także inna, bardziej fantastyczna lokacja. Warunek jest jeden: na zdjęciu musi być widać Poltera.

Nagrody

Autor lub autorka zwycięskiej pracy (wybranej w głosowaniu przez wydawcę serwisu i szefów oraz szefowe działów) otrzyma następujący zestaw nagród:
Pełna akredytacja na Polcon 2013 w Warszawie
Gry planszowe: Hej, to moja ryba! i Wilkołaki (Granna) oraz Expedition Sumatra (Igramoon)
Książki Insomnia (Bullet Books), Wróżbiarze (MAG), Pożądanie (Powergraph), Czaropis, tom 2 (Prószyński i S-ka), Przebudzenie Lewiatana (Fabryka Słów)
Gry PC: BioShock: Infinite (Cenega) oraz Endless Space i Krater (Techland), a także zestaw Pyroblazer, Opowieści Kojota, Mind Training, Sezon na polowanie i Redneck Kentucky (City Interactive)
Komiksy: Sin City i Lucyfer: Diabeł na progu (od Poltergeista) oraz Sceny z życia murarza, Rewolucje: Na morzu, Skin, Mój syn (timof comics)
600 PolterPunktów
Roczny abonament konta Polter Plus

Ponadto wręczymy cztery dodatkowe zestawy nagród, w których skład wejdą:
Książka Ram Dass (Editio)
Gry PC od wydawnictwa IQ Publishing
300 PolterPunktów
Miesięczny abonament konta Polter Plus

Nadesłane przez: zdolnabestia Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz