Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Radość i Rozwój"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 01.04.2012

Organizatorem konkursu jest serwis cuder.pl.
Jak może wyglądać "Radość i Rozwój" ? - to hasło przewodnie, które kierujemy do uczestników konkursu.

Jeśli masz sposoby na "uszlachetnianie" i chcesz pokazać je innym, zapraszamy do konkursu.

To proste! Sięgnij po komórkę, nakręć krótki film i zgarnij nagrody!Jeśli kręcicie filmy telefonem, koniecznie weźcie w nim udział. Jeśli nie - spróbujcie, a przekonacie się, jakie to proste.

Konkurs, który może być gratką dla niemal każdego z nas, bo prawie wszyscy na co dzień korzystamy z telefonów komórkowych. Zapewne niejednokrotnie zdarzyło się Wam nagrać coś komórką: urywek z wakacji czy wyjazdu na weekend albo jakieś ważne wydarzenie, na które natknęliście się przypadkowo, przechodząc ulicą.

Zasady naszego konkursu również są proste. Filmy powinny pokazywać oryginalny sposób na radość, która jednocześnie rozwija. Może to być hobby, jakaś pasja, zainteresowania dające frajdę itp. Filmy robione telefonem komórkowym, kamerą czy w technice animacji nie mogą przekraczać 3 min. Warto się postarać, gdyż najlepsze filmy wybiorą zarówno internauci w głosowaniu, jak i profesjonalne jury, a nagrody są a t r a k c y j n e !

Relacje międzyludzkie, wydarzenia zarejestrowane ad hoc lub filmy nagrane według scenariusza - wszystko to można nagrać kamerą w telefonie komórkowym. Do dzieła! Czekamy na filmy o długości maks. 3 min., mające formę fabuły lub dokumentu/rejestracji chwili.
Nagrody czekają!

Nagrody:
1. Nagroda główna dla zwycięskiego filmu indywidualnego - Odtwarzacz MP4
2. Nagroda dla internautów za udział w głosowaniu na najlepszy filmik - Odtwarzacz MP4.
Sponsorem nagrody głównej dla głosujących internautów jest dystrybutor profesjonalnych testów do wykrywania narkotyków w ślinie - Oratect

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez cuder. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: cuder Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz