szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Zdjęcie do opisu konkursu

Konkurs "Rimmelmania" etapy

  • Konkurs trwa od: 08.08.2016 do: 31.01.2017
  • Wyświetleń: 1836
  • Opublikowano: 27.09.2016 06:14
  • Udział wzięło: 6
  • Organizator: Adnova Sp. z o.o.

Zbierajcie punkty za zakupy produktów Rimmel i wygrywajcie nagrody!

Nagrody

Nagrody Rankingu Miesięcznego:
a) łącznie 18 (osiemnaście) nagród miesięcznych przyznawanych po 3 (trzy) w każdym miesiącu po zamknięciu danego Rankingu miesięcznego, w postaci kart podarunkowych Zalando o wartości 300,00 (trzysta) zł brutto każda oraz dodatkowa nagroda pieniężna niepodlegająca wypłacie w wysokości 33,33 zł, która przeznaczona zostanie na zapłatę przez Fundatora zryczałtowanego podatku od nagrody zgodnie z art. 41 ust. 7 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. – Dz.U. z 2012r., poz. 361 z późn. zm.). Karty podarunkowe mają ważność aż do wyczerpania środków, bez ograniczeń czasowych. Karty podarunkowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie w sklepie Zalando.
b) łącznie 318 (trzysta osiemnaście) nagród miesięcznych przyznawanych po 53 (pięćdziesiąt trzy) w każdym miesiącu po zamknięciu danego Rankingu miesięcznego, w postaci kart podarunkowych Hebe o wartości 100,00 (sto) zł brutto każda oraz dodatkowa nagroda pieniężna niepodlegająca wypłacie w wysokości 11,11 zł, która przeznaczona zostanie na zapłatę przez Fundatora zryczałtowanego podatku od nagrody zgodnie z art. 41 ust. 7 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. – Dz.U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.). Karty podarunkowe mają ważność 1 roku od momentu doładowania, po tym terminie tracą one swoją ważność, a Uczestnikowi nie przysługuje w związku z tym żadne roszczenie. Karty podarunkowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie w sklepach kosmetycznych Hebe.

Nagrody Rankingu Trzymiesięcznego: łącznie 2 (dwie) nagrody trzymiesięczne przyznawane po 1 (jednej) w każdym okresie trzymiesięcznym po zamknięciu danego Rankingu trzymiesięcznego, w postaci telefonu iphone 6 o wartości 2 599,00 (dwa tysiące pięćset dziewięćdziesiąt dziewięć) zł brutto każdy oraz dodatkowa nagroda pieniężna niepodlegająca wypłacie w wysokości 288,75 zł, która przeznaczona zostanie na zapłatę przez Fundatora zryczałtowanego podatku od nagrody zgodnie z art. 41 ust. 7 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. – Dz.U. z 2012, poz. 361 z późn. zm.).

Nagroda Rankingu Półrocznego: łącznie 1 (jedna) nagroda półroczna przyznawana po zamknięciu Rankingu Półrocznego, w postaci:
a) Karty przedpłaconej, na której znajduje się równowartość 2.000,00 (dwa tysiące) zł brutto, oraz dodatkowa nagroda pieniężna niepodlegająca wypłacie w wysokości 222,22 zł, która przeznaczona zostanie na zapłatę przez Fundatora zryczałtowanego podatku od nagrody zgodnie z art. 41 ust. 7 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. – Dz.U. z 2012, poz. 361 z późn. zm.). Karta przedpłacona ma ważność 1 roku od dnia jej doładowania (który to dzień wypada nie wcześniej niż na 10 dni przed jej wydaniem Uczestnikowi), po tym terminie traci ona swoją ważność, a Uczestnikowi nie przysługuje w związku z tym żadne roszczenie. Karta przedpłacona może zostać wykorzystane w dowolnym sklepie na terenie Polski
b) Dokonanie zakupów ze Stylistą wskazanym przez Organizatora, którego usługa ma wartość 600,00 zł brutto oraz dodatkowa nagroda pieniężna niepodlegająca wypłacie w wysokości 66,66 zł, która przeznaczona zostanie na zapłatę przez Fundatora zryczałtowanego podatku od nagrody (wartości tej usługi) zgodnie z art. 41 ust. 7 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. – Dz.U. z 2012, poz. 361 z późn. zm.). Nagroda w postaci możliwości dokonania zakupów ze Stylistą zostanie zrealizowana w maksymalnym terminie do 90 dni na terenie Warszawy, po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu z Organizatorem. Organizator skontaktuje się ze Zwycięzcą w celu ustalenia ww. terminu, w ciągu 45 dni od daty opublikowania na stronie internetowej listy zwycięzców, o czym jest mowa w pkt III.7, w sposób określony w pkt III.8 niniejszego Regulaminu. Organizator zapewni Uczestnikowi, który przyjechał do Warszawy w celu dokonania zakupów ze Stylistą, jeden nocleg wraz z wyżywieniem w wybranym przez Organizatora hotelu na terenie Warszawy, o wartości nieprzekraczającej 250,00 (dwieście pięćdziesiąt) zł brutto. Organizator zwróci również takiemu Uczestnikowi koszt jednokrotnego przejazdu do Warszawy na zakupy ze Stylistą z miejsca zamieszkania w tą i z powrotem, na podstawie przedstawionych przez Uczestnika dowodów ich poniesienia, jednak nie więcej niż 400,00 (czterysta) zł brutto. Dotyczy to tylko Uczestników spoza Warszawy.

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .
Regulamin znajdziesz TUTAJ

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: pionas
Tagi: , , , , ,

Podobne konkursy

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej