Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Rusza Typowanie! Wygraj oryginalną koszulkę Man Utd"Opis konkursu

Konkurs rozpoczyna się z dniem 1 września i potrwa do 30 września 2013 roku. Obejmie wszystkie pojedynki, jakie w tym czasie rozegrają "Czerwone Diabły" - zarówno w Premier League, Lidze Mistrzów, jak i Pucharze Ligi.
Konkurs polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań. Poza dokładnym wynikiem danego meczu typujemy także jednego strzelca bramki (nie ma znaczenia, czy będzie to zawodnik Man Utd czy ekipy przeciwników). Przykład: Manchester United wygra z Liverpoolem 2:1, a bramkę strzeli Wayne Rooney.
Wyjątkiem jest typ na remis bezbramkowy - jeżeli uczestnik konkursu przewiduje takie rozstrzygnięcie, wówczas nie typuje on strzelca bramki. Jeżeli padnie wynik 0:0, typ zostaje uznany jako prawidłowy.
Każdy chętny, maksymalnie na godzinę przed rozpoczęciem meczu, podaje własne typy w komentarzach do specjalnie utworzonego w tym celu wątku. W przypadku spotkania przeciwko "The Reds" wątkiem tym jest niniejszy artykuł - termin dodawania typów w komentarzach upływa już o godzinie 13:30!
Uczestnik, który poprawnie wytypuje wynik meczu oraz strzelca bramki, zdobywa los uprawniający do udziału w losowaniu nagrody. Im więcej poprawnych wyników i strzelców, tym więcej losów i większe szanse na wylosowanie koszulki. Losowanie odbędzie się po rozegraniu ostatniego wrześniowego meczu Man Utd.
UWAGA! Nie będą brane pod uwagę typy dodane w komentarzach do innego artykułu, na łamach Forum czy facebookowego profilu ManUtd.pl. Nie będą też brane pod uwagę komentarze, które nie wskazują jednoznacznie na typowany wynik meczu bądź strzelca bramki, a także zawierające więcej niż jednego typowanego strzelca bramki.

Nagrody

koszulka Man Utd

Nadesłane przez: mariolakal Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz