Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Rykowisko dla jeleni, nie dla myśliwych"


Konkurs Rykowisko dla jeleni, nie dla myśliwych

Opis konkursu

Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić jako post na profilu FB „Rykowisko dla jeleni, nie dla myśliwych” zdjęcie związane z rykowiskiem i wykonane w 2015 r. Zdjęcie należy również wysłać na adres e-mail: dlajeleni@gmail.com w tytule listu umieszczając dopisek „Konkurs Rykowisko 2015” oraz imię i nazwisko autora zdjęcia.

Nagrody

a) Grand Prix – bon na weekendowy pobyt dla dwóch osób w agroturystyce „Dom na Wschodzie” ul. Łąkowa 108, 17-220 Siemianówka, ufundowany przez agroturystykę „Dom na Wschodzie”. Bon dotyczy noclegów dla dwóch osób z pt/sob i z sob/ndz do zrealizowania w przeciągu 6 miesięcy od momentu ogłoszenia wyników. Bon nie dotyczy wyżywienia. Realizacja bonu wymaga wcześniejszego ustalenia terminu pobytu z właścicielami agroturystyki.
b) Wyróżnienia - książki, koszulki oraz inne rekwizyty o tematyce przyrodniczej ufundowane przez: Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot , Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot Oddział Podlaski, Stowarzyszenie Ptaki Polskie, Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków/Natura International Polska. O ilości przyznanych wyróżnień oraz podziale nagród decyduje komisja złożona z administratorów strony
c) Nagroda publiczności – książka Pawła Fabijańskiego „500 cudów natury w Polsce, które warto w życiu zobaczyć” ufundowana przez Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot.

Nadesłane przez: aneczka128 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz