Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Sceny z życia"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 09.10.2012 do: 09.01.2013

Organizatorem konkursu jest serwis swiatobrazu.pl.
Firma Sony Creative Software producent Sony Vegas Pro, zaawansowanej platformy edycyjnej do montażu nieliniowego, niezwykle popularnej również w Polsce i uważanej za jedną z najbardziej rozpowszechnionych wśród profesjonalistów świadczących usługi filmowe, zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszy film "Sceny z życia".

W otaczającej nas rzeczywistości już prawie każdy na co dzień posługuje się cyfrowym urządzeniem z funkcją nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości. Konkurs "Sceny z życia" to doskonała okazja, aby wykorzystać tę możliwość i nakręcić ciekawe i oryginalne sceny.


Tworzenie ruchomych obrazów z każdym dniem staje się popularniejsze, coraz więcej fotografów, od premiery pierwszej lustrzanki przystosowanej do rejestracji sekwencji wideo, próbuje swoich sił w realizacji różnego rodzaju filmów. Potrzebujesz wskazówek? Zajrzyj do cyklu poradników "Filmowanie aparatem".

Pokaż fragment Twojego życia w postaci maksymalnie 3-minutowego filmu. Jeżeli poddasz materiał wideo obróbce i opiszesz jak to zrobiłeś Twój film będzie walczył o nagrodę w postaci programu Sony Vegas Pro 12. Jeżeli materiał wideo nie będzie poddany obórce Twój film będzie walczył o nagrody w postaci programów Sony Movie Studio HD Platinum Suite 12.

Nagrody:
I miejsce: program Sony Vegas Pro 12

II i III miejsce: program Sony Movie Studio HD Platinum Suite 12

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez sobrazu. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: sobrazu Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz