Konkurs "Serwis Stołowy Twoich Marzeń"Opis konkursu

W 2018 roku przypadnie 100 rocznica odzyskania niepodległości. Gdybyśmy mieli stworzyć linię odpowiednią dla uczczenia tej ważnej okazji, to jak miałaby ona wyglądać i jaką nazwę mogłaby nosić? Która ze zeznanych Polek – Twoim zdaniem – najbardziej nadawałaby się do roli Ambasadorki tego serwisu?
Odpowiedź na pytanie konkursowe powinna zostać umieszczona na stronie Organizatora, zawierającej pytanie konkursowe.

Nagrody

W celu promocji i reklamy towarów będących w ofercie Organizatora każdy Uczestnik Konkursu po zarejestrowaniu się w Konkursie, otrzyma Kod rabatowy uprawniający do skorzystania z 15% rabatu oraz Bon 100 zł na zakupy w Fyrklövern.
Nagrody rzeczowe w postaci wybranego przez zwycięzcę jednego z Serwisów Obiadowych Fyrklövern (z linii: Nordic Birds, Victoria, Celebration, z zastrzeżeniem §7 ust. 2 Regulaminu), składającego się z 6 talerzy obiadowych, 6 talerzy sałatkowych, 6 talerzy głębokich, 2 salaterek, 2 półmisków – o wartości 3440 złotych, wraz z nagrodami pieniężnymi (do każdego Serwisu Obiadowego) w wysokości 11,11% wartości Serwisu Obiadowego tj. w wysokości odpowiadającej wartości podatku należnego od nagrody.

Nadesłane przez: ewelka111 Opublikowane przez: pionas

Lista komentarzy

southlander

25.09.17 13:12:00

No dobra, mieliście rację emotka Pierwszy raz w życiu miałem telefon z call-center po wzięciu udziału w konkursie. Proponują prezent w postaci dwóch talerzy i katalogu porcelany. Oczywiście za prezent trzeba zapłacić emotka Upierdliwie namawiają, ale mam nadzieję że więcej dzwonić nie będą.

olanpl 0

southlander

23.09.17 12:05:18

Eeee tam, ja nie miałem jeszcze ani jednego telefonu z call center od kiedy biorę udział w konkursach, a niemal wszędzie mam wyrażone zgody. To już więcej dzwonią z sieci komórkowej z propozycją umowy, albo z moich banków z propozycjami kredytów i lokat.

0 0

olanpl

01.09.17 11:05:47

Dokładnie....

0 0

netka2000

31.08.17 20:52:11

W celu wzięcia udziału w Konkursie osoba, o której mowa w ust. 1 powyżej powinna w Okresie trwania Konkursu wyrazić zgodę na użycie przez Organizatora urządzeń telekomunikacyjnych (adres e-mail, numer telefonu) w celach marketingu bezpośredniego

Oj, telefonicznie strasznie są nachalni.

0 0
Dodaj komentarz