Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Siła Spokoju"

Konkurs Siła Spokoju

Opis konkursu

Wypoczynek w hotelu Shuum to nasz standard, dlatego stworzyliśmy miejsce, którego wystrój i atmosfera mają służyć Twojej regeneracji, wyciszeniu i odzyskaniu sił witalnych. Tworzymy przestrzeń, w której możesz odetchnąć i zrelaksować się dosłownie w każdej chwili - wystarczy, że znajdziesz swoje ulubione miejsce. Wolisz odprężające zabiegi czy lampkę wina w hotelowym barze, a może odpoczywasz na tarasie albo w lobby, a regenerujesz siły w strefie wellness&spa? Niezależnie czy jesteś gościem restauracji, hotelu czy gościem baru odpocznij, odetchnij, poczuj ogarniający Cię spokój, zrób zdjęcie i wrzuć je na swój Instagram lub/i Facebooka z hasztagami #hotelshuum #shuumboutiquewellnesshotel #konkurs. Do wygrania weekendowy pobyt w hotelu Shuum oraz 2 zestawy biocertyfikowanych kosmetyków VITALIS Dr. Joseph, które dzięki roślinnym składnikom regenerują i pobudzają skórę do życia. Na Twoje zdjęcia czekamy do 25.08. do godz. 22:00

Nagrody

 • Nagroda główna: weekendowy pobyt (piątek – niedziela) ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu Shuum Boutique Wellness Hotel o wartości 1700 zł, w wybranym przez Laureata terminie, z wyłączeniem następujących terminów: 1-3.05; 15.07-31.08; 24.12-2.01.
  Organizator zastrzega możliwość odmówienia rezerwacji we wskazanym przez Laureata terminie, w przypadku pełnego obłożenia obiektu lub wystąpienia innych czynników uniemożliwiających rezerwację we wskazanym terminie. Rezerwacji dokonać należy w ciągu 12 miesięcy od dnia zakończenia konkursu, tj. do dnia 27.07.2020.
 • Zestaw kosmetyków Team Dr Joseph w skład którego wchodzą produkty:
  - Daily Cellular Hand Cream SPF 10 – 50 ml o wartości 85 zł
  - Your Daily High Protection Sun Cream SPF 30 – 50 ml o wartości 170 zł
 • Zestaw kosmetyków Team Dr. Joseph w skład którego wchodzą produkty:
  - Purifying Cleansing Gel 200 ml o wartości 115 zł
  - Daily Balancing Toner 200 ml o wartości 110 zł

Nadesłane przez: Shuum Boutique Wellness Hotel Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

bruce

01.08.19 11:54:22

Jakby ciut promocyjny... emotka emotka

0 0
Dodaj komentarz