Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Skilling it" do godz. 18:00

Opis konkursu

Na co czekasz najbardziej w nowym sezonie Bundesligi? Odpowiedzi na to pytanie zamieszczajcie pod postem na facebooku do 16 sierpnia do godziny 18:00.

Nagrody

  • Główna nagroda dla zwycięzcy konkursu: 1 x 2 bilety na mecz Bundesligi, który zostanie rozegrany w Niemczech w pierwszej połowie sezonu 2019/2020 (nagroda zawiera podróż do Niemiec z głównego lotniska lub dworca kolejowego w pobliżu miejsca zamieszkania zwycięzcy, zakwaterowanie w hotelu na trzy noce, wyżywienie w granicach rozsądku, a także naziemny transport lokalny w Niemczech z / na lotnisko, do hotelu, na stadion i podczas innych zajęć organizowanych przez DFL podczas wyjazdu na mecz Bundesligi) oraz niepodpisane koszulki ulubionego klubu Bundesligi – po jednej dla zwycięzcy i dla osoby mu towarzyszącej (całkowita wartość nagrody: 4 300,00 EUR)
  • Nagrody dla laureatów miejsc od 2. do 7.: po jednej niepodpisanej koszulce zawodników z klubów Bundesligi (wartość każdej nagrody w przybliżeniu: EUR 80,00).
  • Nagrody dla laureatów miejsc od 8. do 13.: po jednej replice piłki meczowej (wartość każdej nagrody w przybliżeniu: 30,00) • Nagrody dla laureatów miejsc od 14. do 19.: po jednej małej piłeczce meczowej (wartość każdej nagrody w przybliżeniu: 13,00 EUR)

Nadesłane przez: ivanotta Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz