Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Słowa sercem pisane" literacki i plastyczny

Opis konkursu

Fundacja Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty dla każdego zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim i Plastycznym „Słowa sercem pisane”.

Celem konkursu „Słowa sercem pisane” jest uwrażliwienie Polaków na wartości płynące z życia i posiadania rodziny, kształtowanie umiejętności cieszenia się z drobnych wydarzeń i dostrzegania radości w życiu codziennym oraz rozwijanie możliwości twórczych dzieci, młodzieży i dorosłych.

Rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach tematycznych: plastycznej i literackiej. Każda osoba zainteresowana udziałem w rozgrywkach powinna przygotować pracę plastyczną (w dowolnym formacie, dowolną techniką malarską) lub dzieło literackie (5 wierszy lub utwór prozą, napisane na komputerze lub maszynowo) nawiązujące do tematu konkursu. Jeden autor może zgłosić do rywalizacji jedną pracę.

Obrazy i utwory literackie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przesyłać można do 10 maja 2013 r. na adres:
Fundacja Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty dla każdego
ul. Targowa12c/24
97-500 Radomsko
z dopiskiem: „Słowa sercem pisane”.

Nagrody

Specjalna komisja konkursowa przyzna nagrody i wyróżnienia w obu kategoriach tematycznych. Wyniki rozgrywek ogłoszone zostaną 22 maja 2013 r.

Nadesłane przez: kachna1111 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz