Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Smakowite kadry"

Konkurs Smakowite kadry

Opis konkursu

"SMAKOWITE KADRY" to konkurs na najlepszą fotografię kulinarną. Zapraszamy wszystkich smakoszy do sprawdzenia się w tej, coraz bardziej popularnej, gałęzi fotografii.
Pięknie podane potrawy to tylko jedna z fotograficznych możliwości. Oprócz tego jakże interesujący jest np. proces przygotowywania wszystkich pyszności, albo też sama biesiada. Na brak inspiracji w najbliższym czasie na pewno nie będziecie narzekać – Święta Bożego Narodzenia to przecież przede wszystkim masa pyszności na stołach, a i na karnawałowych przyjęciach nie można narzekać na brak kulinarnych atrakcji.
Rozstrzygnięcie konkursu przebiegać będzie w dwóch etapach.
Pierwszy etap to głosowanie publiczności. Po podliczeniu wyników 30 prac z największą liczbą głosów zostanie zakwalifikowana do następnego etapu, w którym poddane zostaną ocenie jury. Wyłoni on zwycięzcę, a ponadto przyznane zostaną jeszcze 2 wyróżnienia. Jedno za największą liczbę głosów w sondzie SMS-owej, oraz drugie – za najlepszą fotografię konkursową w ocenie jury. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 16.02.2014r.
Terminarz konkursu fotograficznego "Smakowite kadry".
31-01-2014 – termin przyjmowania prac konkursowych
01-02-2014 – 14-02-2014 – głosowanie internautów
16-02-2014 – rozstrzygnięcie konkursu

Nagrody

NAGRODA GŁÓWNA: Ekspres do kawy na kapsułki BOSCH TASSIMO TAS 2002 EE
Autorzy wyróżnionych prac otrzymają karty pamięci SANDISK SDHC ULTRA 4GB 30MB/s

Nadesłane przez: aneczka128 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz