Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Stąd pochodzę, o tym mówię ..."

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 30.06.2012

Organizatorem konkursu jest serwis muzeum.przeworsk.pl.
Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy zaprasza młodych miłośników fotografii do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego pt. "Stąd pochodzę, o tym mówię ...". Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do pasjonatów fotografii z całej Polski.

Tematem konkursu mogą być różnorodne obrazy promujące najwyższe wartości przyrodnicze i kulturowe różnych regionów naszego kraju, będące szeroko rozumianą "małą ojczyzną' uczestników konkursu. W szczególności organizatorzy oczekują na ciekawe fotografie ilustrujące zjawiska historyczne, kulturowe, dziedzictwo obszarów stanowiących pogranicze kultur oraz społeczności (grup etnicznych, mniejszości, dialog międzykulturowy), które je tworzą i tworzyły na przestrzeni wieków; nie odcinamy się jednak od współczesności.

Konkurs otwarty jest dla dzieci i młodzieży w kategoriach wiekowych: do 18 lat i od 18 do 25 lat. Fotografie mogą być wykonane zarówno sprzętem analogowym jak i cyfrowym. Obróbka prac przesłanych na konkurs może polegać jedynie na działaniach odpowiadających zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej, polegających na rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru itp. Wszelkie daleko idące przekształcenia obrazu, a zwłaszcza fotomontaże z wykorzystaniem programów graficznych, są niedopuszczalne i będą odrzucane.

Każdy z uczestników może dostarczyć na konkurs do 3 fotografii lub 1 cykl realizujący temat: maksymalnie 5 fotografii. prace należy złożyć/przesłać do 30 czerwca 2012 roku.

Nagrody:
Organizator przewiduje nagrody rzeczowe: w obydwu kategoriach wiekowych po 1 nagrodzie głównej, dyplomy i nagrody-wyróżnienia oraz medale: Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz