Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Strefa Multisport: Letnia Gra"

Opis konkursu

Treningi stacjonarne w obiektach sportowych
Za wizytę w obiekcie otrzymasz 100 punktów. Punktowane są maksymalnie 2 wizyty w tygodniu.

Wizyta stacjonarna w obiekcie z aplikacją MultiSport
Korzystasz z naszej aplikacji? Świetnie! Jeśli zarejestrujesz wizytę w obiekcie z aplikacją, otrzymasz dodatkowe 50 punktów (doliczane do 100 punktów za wizytę).

Treningi online na platformie Yes2Move
Możesz zdobyć 50 punktów za jeden trening online w tygodniu.

„Wspieraj kluby”, czyli treningi online organizowane przez kluby
Możesz zdobyć 50 punktów za jeden trening online w tygodniu.

Extra punkty za wizytę w 3 nowych obiektach
Spróbuj czegoś nowego! Jeśli podczas trwania Letniej Gry odwiedzisz trzy nowe obiekty sportowe, otrzymasz dodatkowo 100 punktów.

Czytaj artykuły
W każdym tygodniu masz do przeczytania jeden artykuł – związany tematycznie z jedną z dyscyplin Letniej Gry. Przyznajmy Ci 60 punktów, jeśli potwierdzisz, że zapoznałeś/aś się z artykułem, naciskając odpowiedni przycisk na platformie.

Rozwiązuj quizy i utrwalaj wiedzę
Do każdego artykułu przygotowaliśmy quiz składający się z 6 pytań jednokrotnego wyboru. Za każde pytanie możesz zgarnąć 10 punktów.

Graj w gry na naszej platformie
Przygotowaliśmy 3 rodzaje gier: za każdą z nich możesz w tygodniu zgarnąć 60 punktów.

Twój głos, czyli ankieta
W ostatnich etapach gry udostępnimy Ci specjalną ankietę ewaluacyjną z pytaniami o Twój styl życia i aktywność fizyczną. Za wypełnienie ankiety otrzymasz 50 punktów.

Rejestracja do gry
Podczas rejestracji do gry zobaczysz 10 pól, za których wypełnienie otrzymasz punkty.

Zaproś znajomych
Możesz zaprosić do gry inne osoby (maks. 10) posiadające kartę MultiSport! Za każdy wprowadzony adres mailowy Twojego znajomego otrzymasz 20 punktów, a jeśli ta osoba zarejestruje się w grze, akceptując regulamin – doliczymy Ci kolejne 100 punktów.

Nagrody

tym roku walczysz o nagrody w dwóch kategoriach:

  • NAGRODY GŁÓWNE – przyznawane na koniec gry, na podstawie ogólnego rankingu. Osoby z najwyższą liczbą zebranych punktów otrzymają zegarek sportowy Garmin Forerunner Music 245 (miejsca od 1 do 180) i zestawy gadżetów sportowych (miejsca od 181 do 2181).
  • BONY DO SKLEPÓW – przez cały czas trwania gry możesz wymieniać zebrane punkty na bony do sklepów o wartości 25 zł i 50 zł. Mamy dla Ciebie bony do: Ikea, Zalando, Allegro, Pyszne.pl, Decathlon.
Pamiętaj! Wykorzystanie punktów na bony ze sklepów NIE WPŁYWA na Twoje miejsce w rankingu. Możesz więc śmiało odbierać bony, a przy okazji walczyć o zegarek sportowy!

Nadesłane przez: nniewidzialnaa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz