Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Stwórz Plakat Szuflady Sztuki!"

Konkurs Stwórz Plakat Szuflady Sztuki!

Opis konkursu

Projekt Szuflada Sztuki nieodpłatnie udostępnia przestrzeń twórczą artystom, zarówno początkującym jak i profesjonalnym. Wernisaż, tygodniowa wystawa oraz wydarzenia towarzyszące odbywają się w klimatycznym, ceglanym budynku Stalowni na warszawskiej Pradze. W tym roku ruszamy z projektem w drugiej połowie maja.

Celem konkursu jest wyłonienie plakatu, który będzie promował 3 edycję Szuflady Sztuki. Udział w konkursie jest bezpłatny, a każdy Uczestnik może zgłosić dowolną liczbę projektów.

Projekt powinien zawierać grafikę oraz tekst zawierający dane opisane w regulaminie konkursu. Plakat powinien być przygotowany do druku w kolorystyce CMYK oraz formacie co najmniej A2 ze spadami min. 3mm.

Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2019 drogą mailową: szufladasztuki@gmail.com. W tytule prosimy wpisać: Konkurs - plakat Szuflada Sztuki", a w załączniku dodać pracę konkursową w formacie pdf lub jpg, podpisaną nazwiskiem autora.

Nagrody

Nagrodzony plakat zostanie rozpowszechniony przez organizatora, promując twórczość autora.

Ponadto zwycięzca ma prawo do nieodpłatnego uczestnictwa w wydarzeniu Szuflada sztuki, czyli udostępnienia swojej twórczości podczas wystawy na zasadzie pierwszeństwa oraz bez uiszczania opłaty wpisowej.

Autor zwycięskiego plakatu ma prawo do uczestnictwa w wybranym przez siebie warsztacie w ramach wydarzenia Szuflada Sztuki.

Nadesłane przez: SzufladaSztuki Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz