Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Susannah Charleson: Tropem zaginionych"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 19.03.2012 do: 18.04.2012

Organizatorem konkursu jest serwis mediafm.net.
"Tropem zaginionych" to poruszająca, autentyczna historia o świecie ratowników i ich psich towarzyszy. Autorka opowiada o niezwykłej więzi łączącej ludzi ze zwierzętami, o domu pełnym psów i kotów oraz o szkoleniu pewnej młodej, energicznej suczki na jak najlepszego tropiciela.

Przed ratownikami stają rozmaite zadania: odszukanie zbuntowanego nastolatka, starszego pacjenta cierpiącego na chorobę Alzheimera lub ciała mężczyzny, który utonął w jeziorze na oczach własnej matki. Bardzo przejmująca jest także relacja z poszukiwań szczątków promu kosmicznego Columbia, który eksplodował nad terytorium Teksasu.

W obecnych czasach, gdy zamachy terrorystyczne są równie realnym zagrożeniem jak trzęsienie ziemi czy tsunami, dobrze wiedzieć, że naszym wybawcą może okazać się pies tropiący.

Błyskotliwie napisana książka, którą powinien przeczytać każdy miłośnik psów.
Patricia McConnell, autorka "Z miłości do psa" i poradnika "Drugi koniec smyczy. Jak kształtować więź z psem

Aby mieć szansę zdobycia jednego z trzech egzemplarzy książki, prosimy o odpowiedź na pytanie: jak nazywa się suczka autorki? (podpowiedź) Odpowiedzi prosimy przysyłać do 18 kwietnia 2012 r. z następującymi danymi: imię i nazwisko oraz dokładny adres zamieszkania oraz PROSIMY ZAZNACZYÆ, JEŚLI S¡ PAÑSTWO NASZYMI FANAMI NA FACEBOOKU. Listę szczęśliwców opublikujemy po 22 kwietnia 2012 r. na łamach portalu.

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursów przeprowadzanych przez MediaFM.net, obowiązującym od 18 stycznia 2012 r. (z wyłączeniem konkursów do których obowiązuje osobny regulamin). Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Nagrody:
trzy egzemplarze tej książki

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez mediafm. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: mediafm Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz