Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Świętujemy pierwszy milion..."

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 22.11.2011 do: 22.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis techfun.pl.
Konkurs trwa od dnia 22.11.2011 roku od godz. 22:00 do dnia 22.12.2011, do godz. 23:59. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia konkursu bez podania przyczyny.
Konkurs jest zarządzany poprzez aplikację uruchamianą na platformie Facebook dostępną ze strony Demotywatory.pl - oraz z profilu Demotywatory w serwisie Facebook z cegiełki "Wbij na billboard - konkurs" dostępnej w menu nawigacyjnym pod zdjęciem profilowym. Warunkiem udziału w konkursie jest obecność pośród członków profilu Demotywatory.pl w serwisie Facebook (za członkostwo uważa się kliknięcie przycisku "lubię to"), wymyślenie kreatywnego hasła w formie dokończenia zdania "Pierwszy milion…" oraz udostępnienie Organizatorowi swojego zdjęcia profilowego oraz nazwy użytkownika, służących jako elementy składowe billboardu.

Nagrody:
Liderzy dziennych rankingów otrzymają nagrody: zegarki, książki, smycze, płyty DVD z filmem, płyty CD z muzyką, fotoalbumy, latarki z nadrukiem, koszulki, cukierki reklamowe.
organizator przyzna jedną nagrodę główną w postaci: Apple iPad II za najbardziej kreatywny tekst rozpoczynający się od słów "Pierwszy milion…".

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez cb656. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: cb656 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz