Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz" VIII edycja

Konkurs Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz VIII edycja

Opis konkursu

Od piątku 22 lutego do 22 marca br. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci z całej Polski mogą rejestrować się on-line do udziału w 8. edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz”.

Na laureatów konkursu, którego finał odbędzie się 26 kwietnia br., czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, a troje najlepszych uczniów otrzyma dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej.

Warunkiem przystąpienia do konkursu „Tadeusz Kościuszko - inżynier i żołnierz” jest rejestracja na stronie internetowej www.kosciuszko.pk.edu.pl - w terminie do 22 marca br. W konkursie nie mogą brać udziału studenci kierunku historia oraz finaliści poprzednich edycji.

4 kwietnia br. zarejestrowani uczestnicy przystąpią do testu on-line (I etap), złożonego z 30 pytań zamkniętych.

Nagrody

  • za zajęcie I miejsca – laptop oraz 2000 złotych;
  • za zajęcie II miejsca – smartphone i 1500 złotych;
  • za zajęcie III miejsca – czytnik e-booków i 500 złotych;
  • za zajęcie miejsc IV-X – nagrody książkowe i gadżety Politechniki Krakowskiej.
W VIII edycji konkursu, trzej najlepsi uczniowie otrzymają nawet 100 punktów na wszystkie kierunki studiów I stopnia z wyjątkiem kierunków: architektura krajobrazu i inżynieria wzornictwa przemysłowego. Szczegóły odnośnie przyznawania punktów i ich liczbie można znaleźć w regulaminie konkursu.

Nadesłane przez: Politechnika Krakowska Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz