Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Teka inspiruje"


Konkurs Teka inspiruje

Opis konkursu

Zaprojektuj kuchnię, w której kolory podkreślą rodzinną atmosferę i wygraj nagrody!
W większości domów kuchnia pełni rolę centrum życia rodzinnego. Tu przygotowuje się posiłki, dzieli przeżyciami z mijającego dnia, odpoczywa przy herbacie i omawia życiowe plany. Dla projektantów wyzwaniem jest takie zaplanowanie przestrzeni, aby połączyć funkcjonalność z rodzinnym klimatem. Wnętrze kuchni powinno przyciągać i zachęcać domowników do wspólnego spędzania czasu. Jeśli masz oryginalny pomysł jak powinna wyglądać rodzinna kuchnia i umiesz kreatywnie zinterpretować hasło „Kolory rodzinnego domu” - weź udział w naszym konkursie i wygraj cenne nagrody.
Przygotuj projekt oryginalnej kuchni, w której znajdą się urządzenia marki Teka i zgłoś się do konkursu. Każdy uczestnik może przysłać jedną pracę. Prace należy przysyłać przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie tekainspiruje.pl do 16 maja 2016, do godz. 23.59.
Prace powinny zostać przesłane w schemacie, który jest do pobrania na stronie tekainspiruje.pl i składać się z 1 rzutu pomieszczenia, 3 wizualizacji i opisu projektu do 2 500 znaków. Modele 3D urządzeń TEKA są do pobrania na stronie tekainspiruje.pl .
Przy wyborze zwycięzców jury będzie brało pod uwagę spójność projektu, funkcjonalność, zgodność z tematem, adekwatność rozwiązania przestrzennego do celu.
Ogłoszenie wyników nastąpi 10 czerwca 2016 roku, na stronie tekainspiruje.pl.

Nagrody

Pierwsze miejsce to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 10 000 zł oraz voucher na szkolenie AutoCAD stopień I
Drugie miejsce to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 5 000 zł,
Trzecie miejsce to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 3 000 zł.

Nadesłane przez: jz Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz