Reklama na e-Konkursy.info 19.09.19 11:12:46

Konkurs "TicTac Brazilmania"

Opis konkursu

Kup promocyjne opakowanie TicTaców i wpisz kod dostępu z opakowania.
Na stronie internetowej znajdują się trzy lokalizacje tj. Szkoła Samby, Plaża i Klub, w których uczestnik może zagrać w jedną z trzech gier zręcznościowych. W każdej Lokalizacji dostępne są trzy gry.W każdej Lokalizacji w Okresie ważności kodu Uczestnik może grać w dowolną ilość Gier lub wykonać jedną Pracę konkursową.
Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu więcej niż jedną Pracę konkursową, z tym zastrzeżeniem, iż jeden Kod promocyjny uprawnia do Zgłoszenia wyłącznie jednej Pracy konkursowej.

Prace Konkursowe, które Uczestnik może wykonać to:
1) w Lokalizacji Plaża - stworzenie projektu kostiumu kąpielowego z wykorzystaniem aplikacji dostępnej na Stronie internetowej. Elementem niezbędnym każdego projektu jest użycie pastylek Tic Tac jako elementu dekoracyjnego;
2) w Lokalizacji Szkoła Samby - nagranie, na podstawie filmu szkoleniowego dostępnego na Stronie internetowej, filmu prezentującego Uczestnika tańczącego sambę. Wcześniej nagrany film należy umieścić na Stronie internetowej za pośrednictwem specjalnego modułu dostępnego po zalogowaniu użytkownika lub podać link do filmu opublikowanego na stronie Youtube.com lub Vimeo.com.
a) Dopuszczalny format filmu do umieszczenia na Stronie Internetowej to plik MPEG4, a maksymalny rozmiar to 100Mb;
b) Publikując plik na stronie Youtube.com oraz Vimeo.com Uczestnik akceptuje warunki i regulaminy obowiązujące w tych serwisach internetowych.
3) w Lokalizacji Klub - nagranie remiksu muzycznego łączącego elementy samby i muzyki klubowej przy wykorzystaniu aplikacji i utworów muzycznych dostępnych na Stronie internetowej.

Nagrody

3x dwuosobowy wyjazd do Brazylii

nagrody dzienne:
501x koszulki
123x klapki
312x ręczniki kąpielowe
1872x darmowe kody

Nadesłane przez: asiunia260 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

netka2000

26.03.14 12:13:30

do 31 maja

0 0
Dodaj komentarz