szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Zdjęcie do opisu konkursu

Konkurs "Trampkomania z Windows Phone"

  • Konkurs trwa do: 30.06.2014
  • Wyświetleń: 1693
  • Opublikowano: 02.06.2014 06:20
  • Udział wzięło: 8
  • Organizator: trampkizwindows.pl

Zadanie uczestnika konkursu składa się z dwóch etapów:
a) etap pierwszy: możliwy do zrealizowania w każdy dzień trwania Konkursu, polegający na ściągnięciu z interaktywnego Sklepu Windows Phone Aplikacji Konkursowej, zapoznanie się z jej zasadami, wysłanie pełnego zgłoszenia do Konkursu za pośrednictwem Aplikacji Konkursowej obejmującego takie działania jak:
I. wskazanie imienia i nazwiska, adresu mailowego oraz numeru telefonu, wybór, spośród trzech zaprezentowanych wzorów, wzoru grafiki, która naniesiona zostanie na butach będących przedmiotem możliwej do wygrania w Konkursie nagrody, podanie rozmiaru buta będącego przedmiotem możliwej do wygrania w Konkursie nagrody
II. zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu
III. wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych na potrzeby poprawnego przeprowadzenia Konkursu włącznie z przeprowadzeniem dystrybucji nagrody oraz uregulowaniem kwestii podatkowych przez Organizatora.
b)    etap drugi: możliwy do zrealizowania w każdy dzień trwania Konkursu, polegający na przesłaniu za pośrednictwem Aplikacji Konkursowej zrzutu ekranu Windows Phone z telefonu Nokia Lumia, o którym mowa w paragrafie 5 w punkcie 5 (zwanego dalej „Projektem Konkursowym”). Uczestnik konkursu może przesłać tylko jeden Projekt Konkursowy w czasie trwania Konkursu co oznacza, że tylko raz może zrealizować Zadanie Konkursowe.

Nagrody

Nagrodą dla Laureatów Konkursu jest nagroda rzeczowa w postaci 1 pary butów typu trampki z wykonanym nadrukiem grafiki według wzoru wybranego w momencie wypełniania w Aplikacji Konkursowej zgłoszenia konkursowego, spośród trzech gotowych wzorów graficznych („Nagroda”).
Na potrzeby realizacji Konkursu Organizator przeznaczył łącznie 630 Nagród.

Chcesz wziąć udział w konkursie?? Kliknij: TUTAJ .

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: is77 Opublikowane przez: pionas
Tagi: , , , , ,

Podobne konkursy

Komentarze

2014-06-03 11:18:28

konkx

Konkurs trwa od 26 maja do 30 czerwca 2014 i obejmuje tylko telefony Nokia Lumia z Windows Phone 8 / 8.1 zakupione u operatora Plus w terminie 1 marca - 30 czerwca 2014.

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej