Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Twoja Europa"

Opis konkursu

Należy odpowiedzieć na pięć pytań:

  1. Petra postanowiła usunąć swoje konta w mediach społecznościowych, ponieważ nie chciała udostępniać publicznie zdjęć swoich dzieci. Zauważyła jednak, że niektóre ze zdjęć zamieszczonych przez nią wcześniej w serwisach społecznościowych nadal są dostępne za pośrednictwem wyszukiwarki.
  2. Lorenzo i Petra wyjeżdżają wraz z dziećmi samochodem z Pragi do Chorwacji, gdzie zatrzymają się u znajomych. Zastanawiają się, czy na granicy z Chorwacją będą musieli okazać swoje dowody lub paszporty.
  3. Syn Petry i Lorenza, Piero, znalazł ciekawy program studiów magisterskich w Holandii. Wysokość czesnego jest podana na stronie uniwersytetu, ale Lorenzo i Petra obawiają się, że Piero będzie musiał zapłacić więcej, ponieważ nie jest z Holandii. Czy to możliwe?
  4. Firma Lorenza prowadzi teraz sprzedaż w internecie. Lorenzo rozważa obecnie utworzenie infolinii dla klientów, aby dzwonili na nią z pytaniami i ewentualnymi skargami. Chciałby jak najbardziej ułatwić klientom kontakt z firmą, ale martwią go koszty prowadzenia infolinii.
  5. Jak myślisz, ile osób weźmie udział w quizie w tym roku? (należy wpisać tylko liczbę; w zeszłym roku udział wzięło 23 729 osób)

Nagrody

bilety Interrail dla dwóch osób na podroż po całej Europie!

Nadesłane przez: lb Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz