Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Tydzień dla 2 osób w Turcji Voyage"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 22.06.2012 do: 18.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis voyage.pl.
Aby wziąć udział w konkursie należy w trakcie trwania Konkursu wysłać SMS o treści wskazanej w materiałach reklamowych na łamach nr 7/2012 miesięcznika Voyage pod numer 72207 (2zł/2,46zł z VAT).
Uczestnicy, którzy wyślą sms o treści VOYAGE.TURCJA pod numer 72207 otrzymują zadanie konkursowe. Odpowiedzi na zadanie konkursowe należy udzielać po jego otrzymaniu i zaznajomieniu się z jego treścią. Odpowiedzi przesłane przez Uczestnika przed otrzymaniem pytania nie będą uwzględniane i nie będą traktowane przez Organizatora jako odpowiedzi prawidłowe. Użytkownik może odpowiedzieć na pytanie w ciągu 24 godzin od czasu otrzymania pytania. Po tym czasie zostaje automatycznie wylogowany i musi zacząć grę od nowa.

Nagrody:
1 x tygodniowe wczasy dla 2 osób do Turcji o wartości 7320 zł brutto.
2. Nagrody zostaną wysłane przesyłka pocztową bądź kurierską do Zwycięzców na podany przez Zwycięzców adres w ciągu 2 miesięcy od momentu poinformowania o wygranej.
3. Nagroda w konkursie, której wartość przekroczy 760 zł brutto zostanie wydana Zwycięzcy po wpłaceniu przez niego należnego podatku od nagrody w wysokości 10% jej wartości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zwycięzca winien wpłacić podatek w ciągu 14 dni od momentu poinformowania o wygranej. O numerze rachunku bankowego, na który należy wpłacić należny podatek, zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie lub listownie przez Przedstawiciela Organizatora Konkursu.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez nineczka17. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: nineczka17 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz