Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Tydzień piękna z Trollbeads!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 19.11.2012 do: 3.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis Trollbeads Polska.
Marzysz o niezwykłej bransoletce Trollbeads? Popuść wodze fantazji i wygraj jedną z trzech kart podarunkowych na zakupy w Trollbeads!
Odwiedź nasz punkt sprzedażowy w CH Wola Park lub CH Targówek w Warszawie. Skomponuj swoją wymarzoną bransoletkę oparciu o dowolne produkty dostępne w naszych punktach sprzedaży. Następnie pozwól nam uwiecznić niezwykłe dzieło na zdjęciu i weź udział w wielkim głosowaniu na facebooku, który rozpocznie się już 26 listopada.


Nagrody:
Za udział w konkursie otrzymasz kartę podarunkową w wysokości 30 zł i szansę na zgarnięcie pozostałych nagród. Do wygrania karta podarunkowa o wartości 100 zł za I miejsce i dwie karty podarunkowe o wartości 50 zł za II i III miejsce!

Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na facebookowym profilu Trollbeads i poddane ocenie fanów marki. Zwycięzcę wyłonimy 4 grudnia

Trollbeads to firma oferująca ekskluzywną biżuterię, założona w 1976 w Danii przez duńską projektantkę Lise Aagaard. Firma jako pierwsza na świecie rozpoczęła produkcję biżuterii modułowej, w której poszczególne elementy bransoletki, takie jak korale, zapięcia, łańcuszki, są wymienialne i sprzedawane osobno. Nazwa firmy odnosi się do pierwszego koralika, który przedstawiał twarz baśniowego gnoma. Dziś biżuteria Trollbeads jest sprzedawana w prawie pięćdziesięciu krajach na całym świecie - zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez mscool. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: mscool Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz