Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "u Słodkiejfantazji"Opis konkursu

ZASADY KONKURSU
1. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i poza nią (zwane dalej uczestnikiem konkursu).
2. Przez udział w Konkursie uczestnik akceptuje warunki regulaminu.
3. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie ciasta/deseru z bloga Słodkie Fantazje i przesłanie autorskich zdjęć wypieku lub deseru. Należy go sfotografować razem z karteczką, na której będzie widniał odręczny napis „Konkurs u Słodkiejfantazji”. Ponadto w komentarzu pod postem konkursowym uczestnik konkursu musi napisać na jaki przepis się zdecydował i krótko uzasadnić dlaczego. Każdy z uczestników może przygotować w ramach konkursu dowolną ilość słodkości.
4. Zdjęcia razem z przepisem, należy przesłać na adres: kasia@slodkiefantazje.pl. Ważne, żeby zdjęcia były w wielkości minimum 550 x 825 i w orientacji pionowej (oczywiście mogą być większe). W tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs u Słodkiejfantazji”. Każdy uczestnik powinien podpisać się w wiadomości mailowej imieniem i nazwiskiem oraz nickiem z komentarza.
5. Komentarze pozostawione przez uczestników konkursu pod wpisem dotyczącym konkursu oraz przepisy przesłane wraz ze zdjęciami wypieku są zwane dalej „Zgłoszeniem”. Zgłoszenia niezgodne z regulaminem i dostarczone po czasie trwania konkursu, nie będą brały udziały w Konkursie.
6. W konkursie można otrzymać nagrodę tylko raz.
7. W ciągu 2 dni roboczych od zakończenia konkursu, tj. do końca dnia 03.12.2013 r. zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu.
8. Spośród wszystkich osób, które prześlą zgodne z regulaminem zdjęcia i napiszą pod tym postem uzasadnienie, organizator konkursu wraz z rodziną wybierze 3 osoby, które otrzymają nagrody (za I, II i III miejsce). Podczas oceniania organizator konkursu będzie brał pod uwagę głównie estetykę ogólną zdjęcia, estetykę ciasta, pomysłowość w dekorowaniu/nadanej formie, etc., duże znaczenie będzie miało też uzasadnienie swojego wyboru. Informacja o wygranych nagrodach zostanie umieszczona na stronie bloga www.slodkiefantazje.pl.
9. Zwycięzcy Konkursu są zobowiązani w terminie 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu podać następujące dane:
a) Imię i nazwisko
b) Adres do wysyłki
c) Numer telefonu
10. Nagroda zostanie przesłana na koszt Sponsora, wysyłka nagród wyłącznie na terenie RP.
11. Uczestnik konkursu godzi się na publikację zdjęć ciasta na facebooku, w specjalnie do tego przygotowanym na fanpag’u Słodkiefantazje.pl albumie o nazwie „Konkurs u Słodkiejfantazji”. Zdjęcia wypieków będą podpisane imieniem i nazwiskiem/nickiem autora przesłanego przepisu.
12. W przypadku wygranej uczestnik konkursu godzi się na publikacje zdjęcia wraz z podpisem na stronie bloga słodkiefantazje.pl.
13. Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, że jest autorem przesłanych zdjęć i posiada pełnie praw autorskich do ww. zdjęć.

Nagrody

1. Nagroda za pierwsze miejsce – Komplet dwóch form ceramicznych: Forma ”keksówka” i forma do muffinek – Ceramika Bolesławiec
2. Nagroda za drugie miejsce – Zestaw: Stempel do odciskania ciasteczek z napisem „Hand made”, forma do ciasta w kształcie czekolady, 3 komplety papilotek firmy Wilton
3. Nagroda za trzecie miejsce – Zestaw: 3 komplety posypki cukrowej w świątecznej szacie firmy Wilton, złote papilotki - Wilton

Nadesłane przez: mkrzysiek Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz