Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Unijna Fotozagadka 2012. Gra z nagrodami!"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 07.03.2012 do: 30.03.2012

Organizatorem konkursu jest serwis rpo.lodzkie.pl.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Unijna Fotozagadka 2012" organizowanym przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.
Celem Konkursu jest promocja efektów płynących z realizacji projektów w ramach Funduszy Europejskich na lata 2007-2013 jak również poszerzanie wiedzy na temat Unii Europejskiej i Funduszy Europejskich.
W pierwszym etapie konkursu, który trwać będzie do 30 marca br., należy ułożyć całość fotografii podzielonej na puzzle a następnie udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe związane z obiektem na fotografii. Maksymalnie 10 % uczestników pierwszego etapu, którzy najszybciej i prawidłowo wykonali zadanie zakwalifikuje się do drugiego etapu, który odbędzie się w II kwartale br.
Na zwycięzców drugiego etapu czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy mogą śledzić swoje osiągnięcia za pomocą specjalnego rankingu publikowanego na stronie www.rpo.lodzkie.pl, na której 6 kwietnia br. zostaną ogłoszone ostateczne wyniki I etapu konkursu.
Szczegółowy opis konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie.

Potwierdzenie udziału następuje poprzez wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego.

Konkurs jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego "Pomoc Techniczna" 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

http://www.rpo.lo...ycjai_etap1_07032012

Nagrody:
Cenne nagrody rzeczowe.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Jacek. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: Jacek Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz