Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Urzędu Patentowego RP na informację medialną"

Konkurs Urzędu Patentowego RP na informację medialną

Opis konkursu

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w konkursie na informację medialną o tematyce ochrony własności intelektualnej, w tym przemysłowej.
Jeśli jesteś autorem publikującym w prasie, radiu, telewizji lub mediach elektronicznych, nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Wystarczy, że Twoja praca dotyczy szeroko rozumianej problematyki ochrony własności intelektualnej, w tym przemysłowej, np. zwalczania nieuczciwej konkurencji, rozwoju innowacyjności i kreatywności, a do tego została/zostanie opublikowana lub wyemitowana w okresie od 1 października 2018 r. do 30 września 2019 r.

Celem Konkursu na informację medialną o tematyce ochrony własności intelektualnej, w tym przemysłowej, jest upowszechnianie wiedzy oraz podnoszenie świadomości społecznej, w tym przede wszystkim przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu, o ochronie własności przemysłowej oraz znaczenia tej problematyki dla rozwoju innowacyjności i kreatywności, zwłaszcza w działalności gospodarczej w Polsce.

Nagrody

Laureatom Konkursu zostanie przyznanych pięć równorzędnych nagród w wysokości po 5 000 zł brutto (słownie: pięć tysięcy złotych).
Jury Konkursu może dodatkowo przyznać wyróżnienia.
Jury Konkursu może podjąć decyzję o nieprzyznaniu nagród lub innym ich podziale.

Nadesłane przez: UPRP Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz