Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Ustaw nadajniki LTE Plus"

Konkurs Ustaw nadajniki LTE  Plus

Opis konkursu

1. Uczestnik Konkursu musi zrealizować dwa zadania:
a. Zadanie pierwsze, polegające na rozmieszczeniu na planszy nadajników LTE w taki sposób, by objąć okręgiem zasięgu jak największą liczbę abonentów Plusa – ludzi przedstawionych na planszy. Uczestnik Konkursu może włączyć trubozasięg – tj. zwiększyć promień okręgu zasięgu, jeśli odpowie na zamknięte pytanie quizowe dotyczące LTE.
Łączna liczba zebranych osób w zasięgu LTE jest przeliczana na punkty, gdzie 1 osoba = 1 punkt.
b. Zadanie drugie, polegające na kreatywnej odpowiedzi na pytanie otwarte, do którego można przejść jedynie po zakończeniu zadania pierwszego. Za odpowiedź na pytanie otwarte Uczestnik Konkursu może uzyskać od 0 do 50 punktów. Kryteriami, które będą brane pod uwagę przy ocenie odpowiedzi będą oryginalność, kreatywność i poprawność językowa.
2. Aby przejść do zadania drugiego, trzeba zakończyć zadanie pierwsze.
3. Punkty przyznane za oba zadania opisane w pkt. 1a i 1b będą sumowane.

Nagrody

1. Nagrodą główną w konkursie jest telefon Samsung Galaxy Ace 3 LTE wartości 1000 zł brutto. Nagrodę główną otrzyma Uczestnik Konkursu, którzy w finalnym rankingu po zakończeniu konkursu, zajmie miejsce pierwsze.
2. Nagrodami dodatkowymi w konkursie są ocieplane słuchawko-nauszniki o wartości 200 zł brutto. Nagrodę dodatkową otrzymają Uczestnicy Konkursu, którzy w finalnym rankingu po zakończeniu konkursu zajmą miejsca od drugiego do szóstego włącznie.

Nadesłane przez: edytka301 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość konkurs32

06.03.16 12:42:23

tutaj macie konkurs do wygrania internet 5GB Lte działa w każdej sieci

0 0
Dodaj komentarz