Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Veturilo i Warszawa" fotograficznyOpis konkursu

Każda osoba biorąca udział w konkursie zorganizowanym przez m.st. Warszawę może zgłosić maksymalnie sześć fotografii wraz z opisem. Zdjęcia mogą być wykonane zarówno w poziomie jak i pionie. Należy je przesyłać – wyłącznie na płycie CD – do Zarządu Transportu Miejskiego do 12 sierpnia do godz. 15.00. Do płyty CD powinno być dołączone specjalne oświadczenie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 sierpnia br. Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników.

Nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest cyfrowy aparat fotograficzny. A najlepsze zdjęcia zostaną po zakończeniu konkursu umieszczone w bazie fotograficznej organizatora i będą wykorzystywane do celów promocyjnych.

Nadesłane przez: eciepecie Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~eciepecie

10.08.13 13:42:11

http://www.um.war...01_08_2013_final.doc

5. PUBLIKOWANIE ZDJĘĆ

1)    Prace Uczestników chronione są prawem autorskim.
2)    Organizator planuje wykorzystać nadesłane zdjęcia wyłącznie do prezentacji wyników konkursu w środkach masowego przekazu, w Internecie oraz na wystawie plenerowej oraz w podsumowaniu sezonu Veturilo 2013, na co Uczestnicy przystępując do konkursu wyrażają zgodę, bez dodatkowego wynagrodzenia (licencja)
3)    Autor oświadcza, że nie będzie dochodził w przyszłości żadnych roszczeń z tytułu wykorzystania zdjęć w sposób opisany w punkcie powyżej.

0 0

ziolko

30.07.13 23:22:37

UWAGA!!

WAŻNE - PRZECZYTAJCIE!!

http://wawalove.p...s-UM-Warszawa-a10331

Miasto i ZTM chcą bezpłatnie zgromadzić bazę zdjęć do komercyjnego użycia i celów reklamowych. Normalnie musieliby za te zdjęcia zapłacić i to sporo (biorąc pod uwagę wykorzystanie zdjęć w kampaniach reklamowych). Jednak odpowiednia retoryka pozwala wszystko obejść. Wystarczy zorganizować "konkurs".

W regulaminie przeczytamy m.in., że przesyłający zdjęcia muszą zrzec się praw majątkowych do swoich zdjęć i zezwolić na nieograniczone korzystanie z tych zdjęć (w druku, w sieci, w telewizji, do reklam, do dalszej sprzedaży, etc.). Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania i reprodukowania prac konkursowych... bez wypłacania honorariów autorskich.


0 0
Dodaj komentarz