Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wakacje nad wodą - dla dzieci i młodzieży"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.07.2012 do: 31.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.
Wakacje to czas, na który czekamy cały rok. Wielu z nas jako cel swoich letnich podróży czy wypoczynku wybiera miejsca usytuowane nad wodą. Zarówno nad morzem, jeziorem, rzeką jak i na basenach można spędzić wyjątkowe chwile. Do udokumentowania właśnie takich chwil zachęcają: Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Park Wodny w Krakowie, którzy pod hasłem Wakacje nad wodą ogłosili konkurs fotograficzny.
Do udziału w konkursie zaproszone zostają dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat. Pracą konkursową może być wyłącznie fotografia przedstawiająca tegoroczny wakacyjny wypoczynek nad wodą i zgłoszona w jednej z dwóch kategorii:
1.    wypoczynek w Parku Wodnym w Krakowie
2.    wypoczynek nad wodą
W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2012 r. każdy uczestnik może nadesłać na konkurs jedno zdjęcie.
Oceny nadesłanych prac dokona specjalnie powołane jury kierując się walorami artystycznymi i tematycznymi fotografii oraz wymogami technicznymi określonymi w Regulaminie, który dostępny jest na stronach www.krakownh.pl oraz www.parkwodny.pl.
Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do rozwijania swoich zdolności twórczych.
Informacje o konkursie można również uzyskać w siedzibie Działu Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a w Krakowie), telefonicznie (12 644 68 10 wew. 23) lub mailowo (imprezy@krakownh.pl).

Nagrody:
Różne

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ lub TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez oknh. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: oknh Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz