Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wakacyjny Multikina" (foto)

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 06.07.2012 do: 31.08.2012

Organizatorem konkursu jest serwis multikino.pl.
Wakacyjny konkurs Multikina, czyli o tym jak można oglądając filmy zgarnąć wycieczkę do Hollywood!

Chcesz zobaczyć, jak powstają największe produkcje filmowe i spotkać gwiazdy Hollywood? Weź udział w ogólnopolskim konkursie Multikina na najlepsze zdjęcie inspirowane wakacyjnymi premierami filmowymi. Oglądaj w wakacje filmy w Multikinie, kupuj bilety oraz dowolne zestawy z Coca Cola, zostań fanem Multikina na portalu facebook.com i zdobywaj nagrody!

Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia inspirowanego jednym z filmów, który w wakacje będzie miał premierę w Multikinie: "Niesamowity Spider-Man", "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów" w 3D, "Prometeusz" oraz "Madagaskar 3".

Wakacyjny konkurs Multikina składa się z czterech dwutygodniowych etapów i ma charakter otwarty. Będzie trwał od 6 lipca do 31 sierpnia. Jest skierowany do każdego, kto chodzi do kina na filmy i marzy o wakacjach w Hollywood. Specjalnie na potrzeby konkursu, na Fan Page’u Multikino Polska www.facebook.com/MultikinoPolska, stworzono aplikację dzięki której można zamieszczać zdjęcia, doładowywać je gwiazdkami za pomocą kodów z biletów oraz z paragonów za zakup zestawu Coca Cola i na nie głosować. Z aplikacji mogą korzystać wszyscy fani Multikina na portalu facebook.com, którzy są zainteresowani uczestnictwem w konkursie.

Wyniki poszczególnych etapów będą ogłaszane co dwa tygodnie, w poniedziałek na stronie www.multikino.pl oraz na Fan Page’u Multikino Polska. Ponadto co dwa tygodnie w piątek będzie pojawiło się kolejne zadanie konkursowe.

Więcej informacji w regulaminie.

Nagrody:
W Konkursie przyznanych zostanie 19 (dziewiętnaście) następujących nagród (dalej: "Nagrody"):

1 (słownie: jedna) nagroda w postaci imiennego vouchera o wartości około 19 tysięcy złotych (dziewiętnaście tysięcy) złotych brutto uprawniającego do skorzystania z oferty wyjazdu turystycznego dla dwóch osób, do Hollywood poprzez wybrane przez Organizatora biuro podróży - dalej: "Nagroda I Stopnia", wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie przeznaczonej na pokrycie podatku od nagród, których wartość zostanie określona na podstawie wartości poszczególnych składników wycieczki a w tym ceny biletów lotniczych. Cena wycieczki może się zmienić w zależności od terminu wylotu i zostanie ostatecznie określona na podstawie obowiązującego kursu dolara amerykańskiego podawanego przez w PKO Bank Polski.

2 (słownie: dwie) nagrody w postaci imiennej karty rocznej do Multikina o wartości jednostkowej 1 000 złotych brutto uprawniającej do odbioru dwóch biletów dziennie na dowolny seans 2D lub 3D (w ramach bieżącego repertuaru, z wyłączeniem biletów nabywanych za pomocą strony internetowej www.multikino.pl oraz biletów na wydarzenia specjalne - maratony filmowe, transmisje i retransmisje wydarzeń sportowych i muzycznych, Poranki dla dzieci, Opera HD, Kino na Obcasach, Multibabykino, pokazy Akademii Filmowej, pokazy na zaproszenie) od poniedziałku do niedzieli przez cały rok od momentu jej wydania - dalej: "Nagroda II Stopnia", każda wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 111 zł (przeznaczoną na pokrycie podatku od nagród),

4 (słownie: cztery) nagrody w postaci tabletu iPad Wi-Fi +cellular 64 GB - biały (3ciej generacji) o wartości jednostkowej 3 399 złotych brutto, - dalej: "Nagroda III Stopnia", każda wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 378 zł (przeznaczoną na pokrycie podatku od nagród),

4 (słownie cztery) nagrody w postaci odtwarzacza muzyki Apple iPod touch, 32 GB, biały o wartości jednostkowej 1 299 złotych brutto- dalej: "Nagroda IV Stopnia" każda wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 144 zł (przeznaczoną na pokrycie podatku od nagród),

8 (słownie: osiem) nagród w postaci zestawów filmowych składających się z filmów i płyt o wartości jednostkowej 200 złotych brutto- dalej: "Nagroda V Stopnia" każda wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w kwocie 22 zł (przeznaczoną na pokrycie podatku od nagród).

Organizator gwarantuje, że voucher stanowiący Nagrodę I Stopnia pokrywać będzie co najmniej 7 dniowy pobyt w Stanach Zjednoczonych (7 noclegów), w tym: przeloty, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu o standardzie minimum trzy gwiazdki w pokoju dwuosobowym, transfery z i na lotnisko, lokalne taksy oraz ubezpieczenie KL i NW i bagażu dla dwóch osób. Voucher stanowiący Nagrodę I Stopnia jest imienny, co oznacza że laureat Nagrody I Stopnia musi być jednym z uczestników wyjazdu turystycznego organizowanego na podstawie vouchera. Pozostałe szczegóły dotyczące sposobu i terminu realizacji wyjazdu turystycznego będą uwidocznione na przekazanym laureatowi voucherze.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez Natalia. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodała mkmadzia7

Nagrody

Nadesłane przez: Natalia Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz