Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wasze suche historie"

Konkurs Wasze suche historie

Opis konkursu

Weź udział w naszym konkursie - pokaż, że masz dystans do życia i poczucie humoru!
Uzupełnij dymek własnym tekstem i zgarniaj nagrody!
Wykorzystaj grę słów, proste skojarzenia i znane (bądź nieznane) powiedzenia. Stwórz zabawny dialog i baw się „suchością”!
By wziąć udział w Konkursie wystarczy polubić fan page strony Kobiecość niejedno ma imię i zarejestrować się na naszym Forum.
Następnie - w komentarzu pod postem konkursowym - wpisać krótki, ciekawy, żartobliwy bądź dwuznaczny tekst, który może stanowić odpowiedź w dialogu, zaprezentowanym na obrazku poniżej.
Obrazek jest dostępny także na naszym fan page’u.
Konkurs potrwa miesiąc - startuje 5.08.2013 r. i kończy z dniem 2.09.2013 r. Na początku każdego tygodnia (w poniedziałek) zamieścimy poniżej oraz na naszym fan page’u nowy obrazek, który będzie można uzupełniać przez trzy kolejne dni - do środy do godziny 18.00.
Propozycje własnego tekstu wpisujemy na Forum pod postem konkursowym. Spośród Waszych propozycji jury wybierze 5 najlepszych tekstów, które zostaną umieszczone na fan page’u.
To Wy zdecydujecie, który z nich zwycięży, wpisując wybrany numerek w komentarzu pod postem. Tekst, który do niedzieli do godz. 24.00 zdobędzie najwięcej głosów, zostanie umieszczony na obrazku, a kompletny obrazek - pojawi się na fan page’u oraz na stronie internetowej Kobiecość niejedno ma imię wraz z podpisem/loginem autorki.
Nowy obrazek do uzupełnienia zostanie zamieszczony w kolejny poniedziałek (konkurs potrwa do 2.09.2013 r., będzie się składał z 4-ech odsłon).
Uwaga!
Każda z uczestniczek może zgłosić maksymalnie 3 teksty konkursowe w każdym kolejnym tygodniu. Udział/zwycięstwo w jednej odsłonie nie wyklucza udziału ani zwycięstwa w kolejnych!
Każda fanka fan page’a może oddać tylko 1 głos w 1-ej odsłonie konkursu.

Nagrody

Autorka zwycięskiego tekstu otrzyma Nagrodę Tygodnia. Nagrodą w konkursie „Wasze suche historie” są książki:
Kobiety dyktatorów cz. 1
Kobiety dyktatorów cz. 2
Marlena Dietrich.

Autorki dwóch pozostałych tekstów - wyróżnionych w danym tygodniu największą liczbą głosów, otrzymają nagrody pocieszenia: kobiece lusterka i kosmetyki.

Nadesłane przez: Cloud9 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz