Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Witamy w iSchool Language Center"

Opis konkursu

Kto może brać udział?
W konkursie może wziąć udział każdy, także nasi aktualni klienci.
Co muszę zrobić?
Jeśli śledzisz nasz fanpage na FB to zapewne wiesz że codziennie od poniedziałku do piątku prezentujemy tzw: „Słówko dnia” czyli angielskie słowo lub zwrot i polskie tłumaczenie wraz z przykładami użycia. Każde ze słów zobrazowane jest zdjęciem.
Tym razem prezentujemy jedynie zdjęcie a Waszym zadaniem jest wymyślenie jakie angielskie słowo lub zwrot może ono obrazować. Zdjęcie możesz zobaczyć poniżej lub na naszym Facebook’owym profilu.
Jeśli jeszcze nie znasz naszego profilu to kliknij tutaj, a na pewno szybko zorientujesz się o co nam chodzi.

Jak mogę wziąć udział?
Jeśli masz pomysł to wyślij go nam na adres: sekretariat@ischool.edu.pl lub skorzystaj z naszego formularza, a w temacie dopisz „Konkurs”. Pamiętaj aby w treści znalazły się podstawowe dane osobowe (imię, nazwisko, nazwa miejscowości w której mieszkasz wraz z numerem telefonu pod którym możemy się z Tobą skontaktować).
Pomysły możecie nadsyłać do niedzieli 14.04 do godziny 23:59. Natomiast w poniedziałek 15-ego nastąpi zebranie komisji złożonej z naszych lektorów i wyłonieni zostaną zwycięscy. Jak mogę zrealizować kupon? Wraz z kuponem możesz skorzystać z dowolnego, indywidualnego kursu języka angielskiego w pakietach ‘Meritum18’ – aby sprawdzić aktualne ceny tych pakietów przejdź do naszego iPrzewodnika, następnie wybierz „a” czyli kursy indywidualne a potem wybierz „b” czyli „szybko ale bez przesady…”, dalej możesz wybierać już dowolnie, każda z uzyskanych na końcu ofert jest ofertą w ramach pakietów ‘Meritum18’ czyli jedynych biorących udział w konkursie.
Następnie wystarczy się już tylko z nami skontaktować i umówić na krótkie spotkanie prezentujące naszą metodę a potem już tylko zakasać rękawy i do nauki!

Nagrody

2000 zł – o takiej oto GIGAntycznej wartości kupony rabatowe możesz wygrać w naszym konkursie. Do wygrania są aż trzy kupony więc szanse są naprawdę duże!

Nadesłane przez: apoccalipsa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz