Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wybierz się na mecz"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.09.2011 do: 30.11.2011

Organizatorem konkursu jest serwis rightguard.pl.
W celu uzyskania możliwości ubiegania się o nagrody w konkursie uczestnik zobowiązany jest do:
a) zapoznania się z zasadami Konkursu określonymi w niniejszym regulaminie zwany dalej "Regulaminem"
b) zakupienia w dowolnym sklepie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie trwania sprzedaży promocyjnej to jest od dnia 01.09.2011 roku do dnia 30.11.2011 roku dowolnego produktu z serii Produktów Promocyjnych wymienionych w punkcie 3.2 lit b.. i zachowania oryginalnego paragonu zakupu
c) zgłoszenia udziału w Konkursie poprzez przesłanie swojego autorskiego uzasadnienia, w którym odpowiesz na pytanie Konkursowe "Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zasiąść na trybunach i obejrzeć mecz ligi NBA na żywo? Zwane dalej "Uzasadnieniem"
Zgłoszenie w formie wiadomości SMS należy przesłać na numer 70711 zwane dalej "Zgłoszeniem". Treść SMS musi rozpoczynać się od słowa NBA i po kropce zawierać Uzasadnienie , o którym mowa powyżej.

Nagrody:
273 nagrody I stopnia w postacie zestawu 3 kosmetyków z serii wraz z elegancką kosmetyczką Right Guard z autografem Marcina Gortata, o wartosci 29.99 zł każda.
Do każdej nagrody zostanie przyznana dodatkowa premia pieniężna w wysokości 11,11% wartości nagrody.
3 nagrody główne w postaci wyjazdu dla 1 osoby do Nowego Jorku na mecz ligi koszykarskiej NBA wraz z przelotem, pobytem w hotelu oraz biletem wstępu na mecz NBA wraz z miejscem siedzącym na trybunach. Wyjazd organizowany i prowadzony przez Fundację Marcina Gortata o wartosci 10.000,00zł każda.
Do każdej nagrody zostanie przyznana dodatkowa premia pieniężna w wysokości 11,11% wartości nagrody.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez ango. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: ango Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz