Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Wygraj adidas F50 adizero III Leo Messiego"


Konkurs Wygraj adidas F50 adizero III Leo Messiego

Opis konkursu

Chcielibyśmy żebyście własnoręcznie narysowali adizero III z propozycją kolorystyki, którą mógłby nosić Messi w jednej z kolejnych edycji swoich korrków piłkarskich. Oczywiście układ grafiki na bucie musi być taki sam jak oryginalny, jednak jeśli chodzi o kolorystykę macie pełna dowolność. Zastosowane kolory należy wytłumaczyć notatką po boku tak jak to zostało zrobione w oryginale. Możecie zaproponować też swoją nazwę. Poza zeskanowaną pracą chcemy żebyście wysłali nam także udokumentowany sposób jej powstawania. Ma to być 5 fotek pokazujących proces tworzenia waszego dzieła. Łącznie w zgłoszeniu musi znaleźć się 6 plików graficznych. Nagroda wartościowa, trzeba się wiec postarać:)

Rysunki maja być wykonane odręcznie, najlepiej kredkami:) W narożniku należy je podpisać nickiem użytkownika serwisu tepy.pl. Jeden czytelnik - jedno zgłoszenie.

W mailu zgłoszeniowym należy podać rozmiar buta oraz adres ewentualnej wysyłki nagrody. Rozmiarówka modelu to 39 1/3 do 48 2/3.

Gotowe prace należy wysyłać na adres konkurs@tepy.pl w tytule wiadomości wpisując "adizero III Messi". Czekamy na nie do końca dnia 29 marca 2013. Zgłoszenia niepełne bądź wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
Zgłaszający muszą:
- mieć aktywne konto na tepy.pl
- mieć wypełnione rubryki "Miasto" i "Posiadane korki" w swoim profilu.
- wysłać zgłoszenie z adresu mailowego podanego podczas rejestracji.
- adres wysyłki nagrody musi zgadzać się z miastem podanym w profilu.

Nagrody

buty Adidas

Nadesłane przez: apoccalipsa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz