Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj atrakcyjne nagrody"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 31.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis swiatobrazu.pl.
Aby wziąć udziału w konkursie, należy założyć oraz aktywować konto fotografa w serwisie Zarabiajnafotografii.pl i rozpocząć sprzedaż zdjęć. Użytkownicy platformy mają niepowtarzalną okazję zarabiać na zdjęciach, poszerzyć grono swoich odbiorców, a dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody.Konkurs jest podzielony na miesięczne etapy i będzie trwał do końca 2011 roku. Na zwycięzców, czyli trzy osoby, które uzyskały najlepsze wyniki (zarobiły najwięcej na sprzedaży zdjęć w serwisie), czekają atrakcyjne nagrody: voucher o wartości 6000 zł do wykorzystania na dowolnie wybraną wycieczkę dla dwóch osób (z oferty portalu wczasyzagraniczne.eu), profesjonalne warsztaty fotograficzne i tablet ViewPad 7.

Ponadto, w każdym miesiącu wyróżniony zostanie Lider Miesiąca, czyli osoba, która osiągnie najlepszy wynik w ostatnich 30 dniach. Otrzyma on nagrodę w postaci konta fotografa w wersji srebrnej na platformie Zarabiajnafotografii.pl, a także możliwość prezentacji swojej sylwetki oraz dorobku fotograficznego w serwisie.

Warunkiem udziału w konkursie jest przestrzeganie zasad regulaminu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie http://www.zarabiajnafotografii.pl.

Nagrody:
voucher o wartości 6 000 zł na wycieczkę dla dwóch osób w dowolne miejsce na kuli ziemskiej

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez barbara1910. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: barbara1910 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz