Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj darmowe szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy"

Konkurs Wygraj darmowe szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy

Opis konkursu

Nawet najlepszym kierowcom wciąż zdarzają się błędy lub nawyki, które niekorzystnie wypływają na bezpieczeństwo na drodze. Eliminowanie ich samemu nie zawsze jest skuteczne, ponieważ często nie dostrzegamy ich lub po prostu nie wiemy, że pewne odruchy są błędne. Najlepiej więc wziąć udział w szkoleniu z zakresu bezpiecznej jazdy, prowadzonym przez specjalistów. Vouchery na takie właśnie szkolenia możecie wygrać w drugiej edycji konkursu Interii i Sobiesław Zasada Centrum.

Należy przesłać motoryzacyjne zdjęcia z wakacji. Co powinno się znaleźć na takich zdjęciach? Oczywiście samochód lub motocykl - resztę pozostawiamy waszej kreatywności.
Zdjęcia należy przesyłać na adres motokonkursy@firma.interia.pl.

Nagrody

- 1 x nagroda główna - jednoosobowy voucher na standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy poszerzone o program sportowy na torze w Bednarach. Będzie ono dostępne dla zwycięzcy w terminie uzgodnionym z Sobiesław Zasada Centrum
- 2 x nagroda pocieszenia - standardowe szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy na torze w Bednarach. Vouchery będzie można wykorzystać w dowolnym terminie przez określony na nich czas.

Nadesłane przez: motokonkursy Opublikowane przez: mkmadzia7

Podobne konkursy

Dodaj komentarz