Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj Harde"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.09.2011 do: 31.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis browar-amber.pl.
Sprzedażą uprawniającą do wzięcia udziału w Loterii objęte są: butelki i puszki piwa marki Harde w opakowaniach jednostkowych 0,5 l, oklejone etykietą promocyjną (wizualizacja etykiet stanowi załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu) z informacją o Loterii (butelki) i nadrukowaną informacją o Loterii (puszki), zwane dalej "Produktem" lub "Produktami". Na kapslach oraz zawleczkach Produktów nadrukowane są od spodu informacje dotyczące statusu wygranej tj. informacja o wygranej lub przegranej.

Nagrodę, o której mowa w pkt. 4.1. wygrywa Uczestnik, który pod kapslem lub zawleczką Produktu odnalazł napis "WYGRAŁEŚ HARDE" określający status wygranej. Za jeden kapsel/zawleczkę z napisem "WYGRAŁEŚ HARDE" z Produktu przysługuje jedna Nagroda.

Warunkiem odebrania Nagrody jest przekazanie, w terminie od dnia 1 września 2011 r. do dnia 05 stycznia 2012 r. oryginalnego kapsla/zawleczki z Produktu zawierającej słowo "WYGRAŁEŚ HARDE" sprzedawcy w punkcie sprzedaży prowadzącym sprzedaż detaliczną piwa marki Harde oznaczonym specjalną naklejką lub plakatem lub zawieszką informującą o Loterii, kapsle/zawleczki te nie są zwracane Uczestnikowi Loterii. Do wydawania nagród i przyjmowania kapsli/ zawleczek upoważnione są wszystkie punkty sprzedaży detalicznej posiadające w sprzedaży piwo marki Harde w opakowaniach promocyjnych..

Nagrody:
72 000 sztuk nagród, każda w postaci jednej puszki 0,5 l piwa Harde o wartości 2,50 zł (dwa złote 50/100) brutto zwana dalej "Nagrodą" lub "Nagrodami".

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez ilonar2301. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: zaczytana-pola Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz