Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj HTC Desire"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 01.11.2011 do: 31.12.2011

Organizatorem konkursu jest Neocraft Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.
Należy wypełnić formularz oraz odpowiedzieć na jedno pytanie.

Nagrody:
telefon komórkowy HTC Desire

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

Gość ~chochliczek

27.12.11 19:53:55

Taaa, dadzą jeden telefon, a zarobią na reklamach krocie...

0 0

netka2000

19.11.11 21:07:37

Rejestracja Uczestnika w Konkursie jest równoznaczna z:
c. Wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Usługodawcy, Spółek powiązanych kapitałowo z Usługodawcą oraz Partnerów Usługodawcy na numer telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego oraz adres poczty e-mail podanych podczas rejestracji informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną wraz z późniejszymi zmianami oraz innych przepisów prawa powszechnie obowiązujących. Przekazywanie informacji, o których mowa w niniejszym punkcie może następować w dowolny sposób, w tym w szczególności z wykorzystaniem wiadomości SMS, MMS, wizjo fonów, automatycznych urządzeń wywołujących i innych połączeń telekomunikacyjnych.
d. Wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Usługodawcy, Spółek powiązanych kapitałowo z Usługodawcą oraz Partnerów Usługodawcy informacji handlowych i marketingowych drogą tradycyjną (nie elektroniczną).
e. Wyrażeniem zgody na przetwarzanie i zbieranie przez Usługodawcę, Spółki powiązane z Usługodawcą oraz Partnerów Usługodawcy danych osobowych Uczestnika podanych w formularzu rejestracyjnym.
f. Wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Usługodawcy wszelkich informacji związanych z Konkursem i poszczególnymi Edycjami Konkursu.

Ordynarne wydarcie danych osobowych

0 0
Dodaj komentarz