Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj pobyt dla dwojga"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 28.11.2011 do: 18.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis babskie.tv.
Wykonaj dowolną dekorację, ozdobę świąteczną lub przedmiot, który może stać się wspaniałym pomysłem na prezent świąteczny i wygraj jedną z cennych nagród! Pracę konkursową możesz wykonać z dowolnych materiałów i dowolną techniką. Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim kreatywność!

Nagrody:
Na Laureatów konkursu czekają wspaniałe nagrody, wśród których znajdują się:
Miejsce I - dwudniowy pobyt w Ustroniu Morskim nad samym morzem ( jedna noc z warsztatami i posiłkami) dla zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą ( termin majowy). Podczas pobytu wywiad ze zwycięzcą przeprowadzony przez babskie.tv. Więcej informacji na www.ustronnybabiniec.pl
Miejsce II - Kupon na bezpłatne zakupy o wartości 150 zł do wydania w sklepie internetowym www.kreatywnie.com lub stacjonarnym w Poznaniu.
Miejsce III - Kupon na bezpłatne zakupy o wartości 150 zł do wydania w sklepie internetowym www.powertex.com.pl lub udział w dowolnych warsztatach w Łodzi, opcjonalnie do wyboru.
Miejsce IV - Kreatywna paczuszka o wartości 100 zł, złożona z artykułów oferowanych przez sklep www.wycinanka.net
Miejsce V -Komplet szydełkowy "Kulka Fimka". Komplet na bazie szydełkowej z kulkami wykonanymi ręcznie z masy polimerowej fimo ufundowany przez "Panorama LeSage". Wartość kompletu to 120zł

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez andek. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: andek Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz