szukanie zaawansowane
Rejestracja Logowanie

Opis konkursu

Konkurs "Wygraj Sukces"

  • Konkurs trwa do: 28.02.2012
  • Wyświetleń: 1002
  • Opublikowano: 27.02.2012 08:11
  • Udział wzięło: 13
  • Organizator: wygrajsukces.com.pl.

Konkurs trwa do: 28.02.2012

Organizatorem konkursu jest serwis wygrajsukces.com.pl.
Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza do udziału w 17 edycji konkursu piosenki "Wygraj Sukces". Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów oraz promocja twórczości instruktorów.

Uczestnicy - soliści:
I kategoria - klasy O - III
II kategoria - klasy IV - VI
III kategoria - klasy gimnazjalne
IV kategoria - klasy ponadgimnazjalne

Solista zaprezentuje w konkursie dwie piosenki w języku polskim, w tym jedną obowiązkową, wybraną z dotychczasowych siedemnastu płyt konkursu piosenki "Wygraj Sukces".

Eliminacje wstępne odbędą się w dniach od 17 do 25 marca 2012 r. w kilkudziesięciu wybranych ośrodkach kultury na terenie całego kraju. Laureaci eliminacji wstępnych wezmą udział w eliminacjach regionalnych, w dniach od 16 kwietnia do 13 maja 2012 r. Finał konkursu odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury w dniach 7-9 czerwca 2012 r..

Nagrody:
Główną nagrodą 17 edycji konkursu "Wygraj Sukces" jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem dla laureata Grand Prix i jego instruktora. W poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną ponadto przyznane nagrody rzeczowe.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez gracet. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Ocena: 0.00/5.00 (0 ocen)


Nadesłane przez: gracet Opublikowane przez: pionas

Komentarze

Dodaj komentarz

Emotka uśmiech  Emotka szok  Emotka języczek  Emotka rotfl  Emotka cool  Emotka ok  Emotka wściekły  Emotka zawstydzony Emotka zły  Emotka diabełek  Emotka zakręcony  Emotka oczko Emotka wykrzyknik  Emotka zapytanie  Emotka dobry pomysł  Emotka strzałka więcej