Reklama na e-Konkursy.info 17.07.19 07:07:29

Konkurs "Wygraj wycieczkę do Indii"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 21.05.2012 do: 01.07.2012

Organizatorem konkursu jest serwis Socializer S.A.
Zadaniem Uczestnika jest dodanie odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego chciałbyś/chciałabyś pojechać na wycieczkę do Indii?", wykorzystując 700 znaków lub mniej w wyznaczonym do tego polu, w Aplikacji.
Dodanie odpowiedzi skutkuje podpisaniem projektu poprzez imię i inicjał nazwiska wraz z adresem profilu w serwisie Facebook oraz miniaturkę awatara.
Każda dodana odpowiedź posiada unikalny link.
Uczestnik może dodać więcej niż jedną odpowiedź w całej edycji konkursu.
Dodane odpowiedzi podlegają ocenie Uczestników Konkursu przyciskiem "Lubię to".

Nagrody:
Nagrodę Tygodniową stanowi zestaw 2 żeli pod prysznic Palmolive (przyznawane w każdym z 6 tygodni Konkursu autorom 30 zgłoszeń z największą ilością głosów Lubię to w danym tygodniu konkursowym)

Nagrodę Główną w konkursie stanowi podwójny voucher upominkowy Biura Podróży Itaka o wartości 13 200 PLN brutto (wartość pojedynczego vouchera wynosi 6600 PLN brutto; w skład pojedynczej Nagrody Głównej wchodzą 2 vouchery) wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 11,11% wartości Nagrody Głównej (1466,52 PLN brutto). Część pieniężna Nagrody Głównej nie podlega wypłacie i zostanie przeznaczona na pokrycie należnego podatku od nagród w Konkursie przez Organizatora. Voucher może być wykorzystany w celu zakupu wybranej wycieczki z oferty BP Itaka (w przypadku zakupu wycieczki o wartości przekraczającej wartość Nagrody Głównej, Uczestnik może dopłacić różnicę). Ważność voucherów wynosi 12 miesięcy od daty wystawienia po zakończeniu konkursu (nie krócej niż do 01.07.2013 r.)

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: pionas

Podobne konkursy

Komentowanie wyłączone