Reklama na e-Konkursy.info 19.07.19 16:11:25

Konkurs "Wygraj wymianę opon za free"

Konkurs Wygraj wymianę opon za free

Opis konkursu

Czarna? Okrągła? Twarda? A może po prostu sezonowa? Podaj pięć określeń, które najlepiej opisują oponę. Wygraj darmową wymianę opon i atrakcyjne gadżety motoryzacyjne!

Uczestnik konkursu ma za zadanie podać minimum pięć określeń, które najlepiej opisują oponę. Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@wymianaopon.pl. Konkurs zakończy się 23. kwietnia w samo południe.

Nagrody

Odjedź z nagrodami!
Główną nagrodą w konkursie jest bezpłatna wymiana opon w wybranym serwisie dostępnym na stronie WymianaOpon.pl. Zwycięzca otrzyma także bezrękawnik softshellowy firmy 4F i przewodnik firmy Michelin po jednym z miast Europy. Eleganckie zestawy pióro i długopis, a także przewodniki Michelin otrzyma także 10 wyróżnionych w konkursie osób.

Zmień opony za pomocą myszki!
Serwis WymianaOpon.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby kierowców, którzy nie chcą tracić czasu w kolejkach do warsztatów wulkanizacyjnych i mają dosyć żmudnego poszukiwania najbliższego serwisu oponiarskiego. Aplikacja dostępna na stronie internetowej umożliwia szybkie wyszukanie i rezerwację dogodnego terminu w najbliższym serwisie, który odpowiada klientowi.

Nadesłane przez: monk Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz