Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "WyGRAJ z Panache Sport! (wsParcie na starcie)"

Opis konkursu

Konkurs trwa od: 16.11.2011 do: 16.12.2011

Organizatorem konkursu jest serwis stanikomania.blox.pl.
przekonajcie nas, wykorzystując wszystkie możliwe środki audiowizualne (zdjęcie, grafika, nagrana piosenka, krótki film), że to Wam przyda się najbardziej biustonosz sportowy Panache Sport. Liczy się pomysłowość i oryginalność - więc czytelniczki Stanikomanii nie powinny mieć z tym zadaniem najmniejszego problemu. Aparaty, kamery, komputery zaczynają pracować pełną parą i… 3…2…1… START!
Najciekawsze prace nagrodzi jury składające się z Izy i Asi - przedstawicielek So Chic! i Kasicy ze Stanikomanii. Jeden z trzech staników sportowych powędruje natomiast do osoby, której praca otrzyma najwięcej "Lubię to!" na naszym Facebooku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia.

Nagrody:
Autorzy 2 najlepszych prac otrzymają biustonosz marki Panache Sport w wybranym przez siebie rozmiarze i kolorze dostępnym aktualnie w magazynie, który zostanie wysłany pocztą.
Kolejnych 5 osób wybranych przez jury otrzyma zestaw Panache Sport zawierający torbę, bidon i ręcznik - nagrody zostaną wysłane pocztą.
Jeden biustonosz Panache Sport w wybranym przez zwycięzcę rozmiarze i kolorze dostępnym aktualnie w magazynie otrzyma osoba, której praca otrzyma największa ilość Lubię to na facebooku So Chic!


Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez cb656. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: cb656 Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz