Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wygraj zaproszenie na Mikołajki z Legią"

Opis konkursu

Konkurs trwa do: 04.12.2012

Organizatorem konkursu jest serwis legia.com.
Twoje dziecko pięknie śpiewa, a może gra na jakimś instrumencie? Nagraj film ze świąteczną kolędą wykonywaną przez Twoją pociechę i wyślij do nas.

Filmy zostaną umieszczone na Oficjalnym Kanale Legii Warszawa na portalu YouTube - http://www.youtub...er/LegiaWarszawaOFFC (wysłanie filmu traktujemy jako zgodę na publiczne zaprezentowanie go w Internecie)

Piętnastu autorów najpopularniejszych wykonań - decyduje największa liczba wyświetleń filmu wg ogólnodostępnych statystyk portalu YouTube - otrzyma zaproszenia na imprezę mikołajkową (zaproszenie ważne dla jednego dziecka i opiekuna). W konkursie mogą wziąć udział prawni opiekunowie dzieci w wieku 5-13 lat.

Filmy prosimy wysyłać za pomocą strony https://www.wetransfer.com/ (prosimy o podanie w polu "enter friend`s email address" adresu mailowego: mikolajki@legia.pl) Maksymalny czas trwania filmu 2 minuty, plik nie może przekroczyć 100 MB.

Spieszcie się - im szybciej wyślecie film, tym większa szansa, że obejrzy go wielu internautów i to Wasze dziecko spotka się z legijnym Mikołajem.

Konkurs trwa do wtorku 4 grudnia do godz. 17:00!

Nagrody:
zaproszenia na imprezę mikołajkową (zaproszenie ważne dla jednego dziecka i opiekuna). W konkursie mogą wziąć udział prawni opiekunowie dzieci w wieku 5-13 lat.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez mariolakal. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: mariolakal Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz