Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Wymień swój sprzęt na nowy z MEGAstore.pl! "Opis konkursu

Konkurs trwa od: 15.06.2012 do: 22.06.2012

Organizatorem konkursu jest serwis megaremont.pl.
Możecie starać się o każdą z trzech nagród głównych. Po pierwsze, musicie udowodnić nam, że naprawdę potrzebujecie tej rzeczy (jednej, dwóch czy każdej z nich). W jaki sposób? Przesyłając zdjęcie (koniecznie wykonane przez Was!) danego przedmiotu, ale takiego, który rzeczywiście powinien przejść już na "emeryturę". Wiertarka, opryskiwacz czy bateria (kran), której zdjęcie zrobicie (bo jeden z tych przedmiotów powinien znajdować się na zdjęciu) nie musi być Waszą własnością, ale pamiętajcie, że zdjęcie musi być wykonane przez Was! Możecie przesłać 3 zdjęcia, po jednym z każdym przedmiotem.

Na przesłanie zdjęć macie czas do 22 czerwca. Każda osoba biorąca udział w konkursie może przesłać po jednym zdjęciu jednego przedmiotu. 25 czerwca ogłosimy listę nagrodzonych (w kategorii bateria i opryskiwacz) oraz zdjęć zakwalifikowanych do drugiego etapu (w kategorii wiertarka).

W przypadku wiertarki zdecydowano się na 2. etap. Generalnie zakwalifikują się wszystkie zdjęcia, które nie będą wzbudzać wątpliwości estetycznych i regulaminowych (np. wątpliwości co do autorstwa). W specjalnej aplikacji odbędzie się głosowanie. Jedna osoba będzie mogła zagłosować maksymalnie na 3 zdjęcia. Autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów, zdobędzie wiertarkę!

Zdjęcia przesyłać na adres e-mail: konkurs@megaremont.pl. Do maila załączcie zdjęcia (maksymalnie 3!), Wasze dane (imię i nazwisko oraz adres do ewentualnej wysyłki) oraz dopisek:"

Nagrody:
wiertarka udarowa Bosch,
opryskiwacz Dekatech,
bateria kuchenna Imperial.
A ponadto 2 x rabat 50 złotych na zakupy w MEGAstore.pl oraz 2 x rabat 20 złotych na zakupy w MEGAstore.pl.

Chcesz wziąć udział w konkursie?
Kliknij TUTAJ.

Konkurs nadesłany przez mortor. Serdecznie Dziękujemy!!!
Dodał pionas

Nagrody

Nadesłane przez: mortor Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz