Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs "Wynalazków rolniczych: pula nagród aż 20 000 zł"

Opis konkursu

Lubisz majsterkować i modernizować maszyny? A może chodzi Ci po głowie innowacyjna konstrukcja, którą trzeba zaprojektować i wykonać od nowa? Jeśli tak – nie zwlekaj, realizuj swoje plany, a efekt pracy zgłoś do naszego konkursu wynalazków. Masz już niewiele czasu, bo na zgłoszenia czekamy do 5 lipca br. Jeśli Twoja maszyna jest już gotowa i pracuje w gospodarstwie, prześlij od razu swoje zgłoszenie do naszej redakcji. Pula nagród w naszym konkursie ma wartość aż 20 000 zł brutto! Wśród nich są vouchery pieniężne (17 500 zł) do zrealizowania w dowolnych sklepach Grene, a także cenne nagrody rzeczowe.

Wraz ze zgłoszeniem prześlij do nas opis swojego wynalazku obejmujący zakres modernizacji i wykonanych prac, listę zużytych materiałów i przybliżony koszt kompletnej modernizacji. Prosimy prześlij nam również zdjęcia Twojego wynalazku, a jeśli dysponujesz filmem prześlij nam link jeśli jest opublikowany w sieci lub link z pod którego będziemy mogli go pobrać.

W tej edycji konkursu chcemy wyróżnić także pomysły w kilku kategoriach np. produkcja zwierzęca, usprawnienia w budynkach i wynalazki przydatne w gospodarstwach ekologicznych.
Nie czekaj, zgłoś się do naszego konkursu od ręki. A jeśli dopiero zabierasz się za budowanie swojej wymarzonej maszyny lub do modernizacji posiadanego sprzętu gromadź dokumentację fotograficzną z różnych etapów i zaawansowania pracy.
Zostało już niewiele czasu na zrealizowanie Twoich pomysłów. Pamiętaj, warto podzielić się swoimi pomysłami z kolegami po fachu za pośrednictwem top agrar Polska. Jest o co walczyć, pula nagród wynosi aż 20 000 zł.

Nagrody

pula nagród wynosi aż 20 000 zł.

Nadesłane przez: ladylisa Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Dodaj komentarz