Reklama na e-Konkursy.infoKonkurs "Wzorowa Łazienka"Opis konkursu

Jeśli chcesz, aby Twoja szkoła zawalczyła o remont szkolnej toalety, zarejestruj ją w programie WZOROWA ŁAZIENKA i zachęć uczniów do tworzenia prac do galerii szkoły, które będą odzwierciedleniem hasła „Wzorowa łazienka”.

Każda szkoła może być zarejestrowana tylko raz. Program jest kierowany tylko do szkół podstawowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Nagrody

Nagroda I stopnia: dla szkoły, która zdobędzie największą liczbę głosów w Programie, Organizator przewidział gwarantowaną nagrodę główną w postaci remontu i aranżacji / dekoracji łazienek na terenie Szkoły o wartości 30 000,00 (trzydziestu tysięcy) złotych brutto – „Gwarantowana Nagroda główna”
Nagrody II stopnia: Unilever Polska Sp.z.o.o. przeznaczy 1 grosz od sprzedaży każdego produktu marki Domestos, sprzedanego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w terminie od 1 maja 2018 roku do 21 czerwca 2018 roku na finansowanie warunkowych Nagród II stopnia dla szkół, które zdobędą następne miejsca w Programie, po Szkole, która otrzyma „Gwarantowaną Nagrodę Główną”. Sprzedaż zostanie oszacowana na podstawie danych rynkowych AC Nielsen. Organizator przewidział warunkowo Dodatkowe Nagrody Główne w postaci odświeżenia łazienek na terenie Szkoły o wartości 5 000,00 (pięć tysięcy) złotych brutto każda – „Dodatkowe Nagrody Główne” Organizator zastrzega sobie możliwość nieprzyznania Dodatkowych Nagród Głównych lub przyznania nagród o niższej wartości w przypadku, gdy Unilever nie uzyska środków ze sprzedaży produktów marki Domestos wystarczających do sfinansowania Dodatkowych Nagród Głównych. Liczba i wysokość Dodatkowych Nagród Głównych zostanie podana na stronie wzorowalazienka.pl do 30 czerwca 2018 roku;
Nagrody III stopnia: dla 100 (słownie:„stu”) pierwszych Szkół, z wyłączeniem Szkół będących Laureatami Nagród, o których mowa w §3 pkt. 1 a) i b), Organizator przewidział po jednej nagrodzie III stopnia w postaci zestawu produktów marki Domestos do utrzymywania czystości w szkolnych łazienkach

Nadesłane przez: masa_k Opublikowane przez: pionas

Podobne konkursy

Lista komentarzy

FBwiolka1

03.10.18 09:50:09
Dodaj komentarz